Xiaomi 10 Haziranda yeni bir ürün tanıtacak

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

[font=Arial, Helvetica, Verdana]Çinli elektronik devi Xiaomi 10 Haziranda yeni bir ürün tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni ürün hakkında hazırlanan afiş ise dikkat çekici. Çince "su" yazılı afiş tanıtılacak ürün hakkında herhangi bir bilgiye de yer vermiyor.

[font=Arial, Helvetica, Verdana] 
[font=Arial, Helvetica, Verdana]Afişteki "Su" yazısı ilk olarak akıllara su geçirmez özellikte akıllı telefonları getiriyor. Ancak şirketin böyle bir akıllı telefon hazırlığında olduğu daha önce hiç bir söylentide yer almamıştı. Bu nedenle bu iddiadan biraz uzaklaşılmış durumda.
[font=Arial, Helvetica, Verdana] 
[font=Arial, Helvetica, Verdana]Diğer akla gelen seçenek ise markanın su arıtma sektörüne girmesi. Bilindiği gibi Xiaomi daha önce akıllı telefon dışında çok farklı sektörlerde de pazara girmişti. Bu nedenle şirketin 10 Haziranda uygun fiyatlı bir su arıtma ürünü çıkaracağı iddiası güçleniyor.
[font=Arial, Helvetica, Verdana]Yine de yeni ürün şimdilik gizemini koruyor. Merakı gidermek için önümüzdeki hafta yapılacak duyuruyu beklemek gerekiyor. 

[font=Arial, Helvetica, Verdana]kaynak:http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Xiaomi-10-Haziranda-yeni-bir-urun-tanitacak.htm

ahmet.bozkurtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Mi5 olursa super olur

MI 4LTE cihazımdan gönderildi

dekadans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
dekadans
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
20
Madem tahmin yarışması oldu bu :) ben de bir tahminde bulunayim. Yaz aylarının geldiğini düşünerek denizde kullanılabilen bir cihaz olabilir. Kulaç sayabilen yeni bir miband ya da su altı kaydı da yapan bir deniz gözlüğü.

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrtdalong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Konular
9
Afişte "Su" değil, tam olarak Çinlilerin güzel, derin anlamlı deyimlerinden biri olan "Bütün nehirler denize ulaşır" yazıyor. :)

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Şu afişte bahsedilen anladığım kadarıyla yeni routerları.

1TB ve 6TB Seagate veya Toshiba harddisk ile geliyorlar. 1TB olanın fiyatı 112$, 6TB olanın fiyatı 483$.

Fotoğraf ve videoları Wifi üzerinden otomatik olarak harddisklerine yedekleme özelliği varmış anladığım kadarıyla. Iphone ile de bir uygulama vasıtasıyla uyumluymuş. Dijital kameralarla da uyumlu anladığım kadarıyla.

Kablosuz hard disk demişler. Dosyaları telefon, tablet veya laptop üzerinden erişilip düzenlenebiliyormuş.

Üst Alt