Yardım Xaomi email sorunu

Rae221

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu 11.0.3.0(kararlı)
Telefon Modeli
Xiaomi mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Xioami e-posta uygulamasından mail atamıyorum. Telefon xiaomi mi6, cihazı donanımsal bir sorundan dolayı garantiye gönderdiğim günden beri bu sorunu yaşamaktayım. Gelen e-maillerde sıkıntı bulunmuyor. Sorun giden gönderilerde. Hotmail ve şirket e-mail hesaplarının ikisindede aynı problem var.

Ekli dosyalar

• IMG_20200208_164911.jpg
    IMG_20200208_164911.jpg
    743,4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20200208_223418.jpg
    IMG_20200208_223418.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 20

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Hata vermiyor, gönderilen e-mailler gönderilmiş olarak gözüküyor ancak alıcıya gönderilmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şirket hesabının bağlantı ayarlarını ve güvenlik türünü attığınız resimdeki gibi yaptıgimda hesap düzeldi. Şimdi kişisel hesapla uğraşıyorum . Mail gönderirken bağlantı hatası veriyor şuan. Ağa bağlanılamadı hatası alıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şirket hesabının bağlantı ayarlarını ve güvenlik türünü attığınız resimdeki gibi yaptıgimda hesap düzeldi. Şimdi kişisel hesapla uğraşıyorum . Mail gönderirken bağlantı hatası veriyor şuan. Ağa bağlanılamadı hatası alıyorum

Ben şirket mailim için miui nin kendi mail uygulamasını kullanıyorum, hotmail ve outlook hesaplarım için outlook posta uygulamasını kullanıyorum.
miui nin kendi posta uygulamasında hotmail hesabımda bir çok sorun yaşadım o yüzden o hesapları outlook ile kullanıyorum.

Oyla:

Rae221

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Ben şirket mailim için miui nin kendi mail uygulamasını kullanıyorum, hotmail ve outlook hesaplarım için outlook posta uygulamasını kullanıyorum.
miui nin kendi posta uygulamasında hotmail hesabımda bir çok sorun yaşadım o yüzden o hesapları outlook ile kullanıyorum.
Yardımınız için teşekkür ederim. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra şansımı deneyeceğim.

Şu anda şirket hesabından email gönderiliyor ancak email gelmiyor.

Konu hakkında daha önceden email exchance problemi başlığında birşeyler yazılmış. Bu sorunu yaşayanlar o başlığa da bakabilirler.

Oyla:
Üst Alt