Yardım Xaiomi Note 10 Lite Ekran da çizgi

mooses

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali ermez
Cihazım
mi note 10
Konular
1
SLM arkadaşlar, Xaiomi Note 10 Lite telefonu 1 ay oldu alalı/kullanalı.
ve durup dururken ekran böyle oldu (yukarıdan aşağa bir cizgi).
Telefon ile Oyun bile oynanmıyor !
aynisi başına gelen oldumu ?
bu durumda ne yapmak lazım ?
Garantiden değişim olurmu ?
kesinlikle düşme vurma sürtme çarpma vs..... daha ne aklınıza geliyorsa YOK.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bunun nedeni anakart ile ekran bağlantısı arasındaki flexi kablosunun ya kendisi yada soket bağlantısı. Samsung edge telefonların bir çoğunda bu durum kroniktir. Dolayısı ile herhangi bir müdahalede bulunmayınız. Kesinlikle ekran değişimi gerekiyor. Fakat ekranda, kasada yada telefonun herhangi bir yerinde deforme var ise, garanti hizmetleri kesinlikle size değişim vermeyecektir. Umarım bu durum mi note 10 lite için kronik değildir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun nedeni anakart ile ekran bağlantısı arasındaki flexi kablosunun ya kendisi yada soket bağlantısı. Samsung edge telefonların bir çoğunda bu durum kroniktir. Dolayısı ile herhangi bir müdahalede bulunmayınız. Kesinlikle ekran değişimi gerekiyor. Fakat ekranda, kasada yada telefonun herhangi bir yerinde deforme var ise, garanti hizmetleri kesinlikle size değişim vermeyecektir. Umarım bu durum mi note 10 lite için kronik değildir.

En kısa sürede garantiye teslim edin cihazınızı. Kendi kendine geçecek bir durum değil çünkü bu. Hatta gün geçtikçe çizgiler artacak. Buna emin olabilirsiniz.

Oyla:

amputebülent

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Han
Cihazım
P9 Lite 2017
Meslek
Öğrenci
Konular
10

En kısa sürede garantiye teslim edin cihazınızı. Kendi kendine geçecek bir durum değil çünkü bu. Hatta gün geçtikçe çizgiler artacak. Buna emin olabilirsiniz.
Bu sorun kronik mi ? Ben de malum yollarla gelmiş Note 10 Lite alacaktım, sizce almayayım mi ?

Oyla:

gokmenm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
note10
Konular
10
artacak tamam da, benim basıma notebookta geldi bu çizgi sorunu. artmadı. 1 ay sonra bir sabah kayboldu.
sonraki ay yine geldi. yine kayboldu. 2 yıldır sorun yok.

geçmeyen ekran sorunu denmişti bana. hatta ekran sipariş etmiştim. ama gerek kalmamıştı. çinden gelen ekranı sattım :)

Oyla:

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bu sorun kronik mi ? Ben de malum yollarla gelmiş Note 10 Lite alacaktım, sizce almayayım mi ?

Ben daha önce xiaomi note 10 lite ekran sorunu hiç görmedim. Hatta redmi serisi genelde ghost screen yaşadığı için bu telefonu tercih ettim. Kronik olduğunu sanmıyorum.

Oyla:

plttskn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Polat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
SLM arkadaşlar, Xaiomi Note 10 Lite telefonu 1 ay oldu alalı/kullanalı.
ve durup dururken ekran böyle oldu (yukarıdan aşağa bir cizgi).
Telefon ile Oyun bile oynanmıyor !
aynisi başına gelen oldumu ?
bu durumda ne yapmak lazım ?
Garantiden değişim olurmu ?
kesinlikle düşme vurma sürtme çarpma vs..... daha ne aklınıza geliyorsa YOK.

Merhaba
Sorununuz çözüldümü? Aynı sorun benim 1 aylık cihazımda da oldu

Merhaba
Sorununuz çözüldümü? Aynı sorun benim 1 aylık cihazımda da oldu
Mi Note 10 Lite

Oyla:

Aelfwig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Aynı olay başıma gelmişti. Çin telefon gruplarından birinde bir satıcı ile anlaşıp Mi 9 SE almıştım. Satın aldıktan sonra birebir sizin anlattığınız sorun bende de oldu oysa cihaz elime yeni gelmişti. Yurtdışı cihazı bu arada. Satıcı arkadaşa durumu izah ettim. Sağolsun kendisi, soyismini vermeyeyim, Anıl bey mağdur etmedi ve başka bir tane Mi 9 SE gönderdi.

1000 cihazdan 1'inde bu tarz sorunlar olabiliyor anladığım kadarıyla. Elektronik şans işidir. Ürününüzün garantisi var ise servise gönderin. Dediğiniz gibi çarpma vs. olmadı ise onarmak durumundalar. Siz bozdunuz derlerse tüketici heyetinde hakkınızı arayabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun olmadığı için şöyle halledersiniz diyemiyorum.

Oyla:

plttskn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Polat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Aynı olay başıma gelmişti. Çin telefon gruplarından birinde bir satıcı ile anlaşıp Mi 9 SE almıştım. Satın aldıktan sonra birebir sizin anlattığınız sorun bende de oldu oysa cihaz elime yeni gelmişti. Yurtdışı cihazı bu arada. Satıcı arkadaşa durumu izah ettim. Sağolsun kendisi, soyismini vermeyeyim, Anıl bey mağdur etmedi ve başka bir tane Mi 9 SE gönderdi.

1000 cihazdan 1'inde bu tarz sorunlar olabiliyor anladığım kadarıyla. Elektronik şans işidir. Ürününüzün garantisi var ise servise gönderin. Dediğiniz gibi çarpma vs. olmadı ise onarmak durumundalar. Siz bozdunuz derlerse tüketici heyetinde hakkınızı arayabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun olmadığı için şöyle halledersiniz diyemiyorum.

Teşekkürler, servis randevusu aldım, sonucu paylaşırım

Oyla:

Maolcay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asim
Cihazım
Xiaomi minote10
Konular
0
Sonuç alabildiniz mi? garanti sorunu üstlendi mi,? aynı sorun benim de başıma geldi, cihazım xiaomi mi note 10, ekranda çizgiler oluşuyor aldığım yer garanti bunu kabul etmiyor artık diyip ekran değişimi için yüksek miktarda para istiyor yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt