Yardım X3 Pro Rom Yükledikten Sonra Logoda Kalıyor

berkereww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
X3 Pro
Konular
1
Arkadaşalar Merhaba.. Bugün sabah X3 Pro cihazıma CrDroid 8.6 Yükledim ve ondan sonra Gapps'ı da yükleyeyim dedikten sonra TWRP girip kurulum yaptım Reboot atıp sisteme dönüş yapacakken Logoda kaldı uzun bir süre sonra 1 saate yakın bekledikten sonra açılmayınca tekrardan Wipe/Data temizliği yapıp romu en baştan yükledim bu sefer Gappsı yüklemedim gene aynı şekil kaldı ilk yüklediğim de logoda 10-15 saniye bekleyip açılmıştı şimdi sadece logoda dönüp duruyor. Yardımcı olur musunuz ?

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Hocam MIUI Rom'a dönüp tekrar yükleyin

berkereww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
X3 Pro
Konular
1
Stock romu tekrar yükleyip mi rom atayım diyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki Miui 12 vs yüklesem ve CrDroid 8.6 Android 12.1L kursam üstüne sorun olur mu ?

Son düzenleme:

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Stock romda sürüm düşürseniz olur da custom romdan geçişlerde olmuyor

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam firmware flasladinizmi? Buyuk ihtimalle sorun ondan kaynaklı.

berkereww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
X3 Pro
Konular
1
Hocam firmware flasladinizmi? Buyuk ihtimalle sorun ondan kaynaklı.
Evet flashladım 100 mblık 13.0.4 sabahki yaptığımın aynısını yaptığım halde hatta firmware denemeden yaptım direk bide bilerek twrp attı anlamadım niye açılmıyor herşey sorunsuz twrpde yüklerken failed tarzı hata vs de vermiyor herşey sorunsuz gözüküyor

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Evet flashladım 100 mblık 13.0.4 sabahki yaptığımın aynısını yaptığım halde hatta firmware denemeden yaptım direk bide bilerek twrp attı anlamadım niye açılmıyor herşey sorunsuz twrpde yüklerken failed tarzı hata vs de vermiyor herşey sorunsuz gözüküyor
Hocam bazen sorun olabiliyor geliştiricinin kurulum tavsiyelerini gözden geçirmenizi öneririm

berkereww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
X3 Pro
Konular
1
Hocam bazen sorun olabiliyor geliştiricinin kurulum tavsiyelerini gözden geçirmenizi öneririm
Pcden dosya atıcam Recovery komutu ile kurulan stock rom fakat dosya konumu bulunamadı diyip atmıyor sd karta bi türlü halbu ki orada ama bi türlü atamadım nedense

Ek olarak neden böyle bir şey yaptı anlamış değilim sabah yüklenen şey nedense bi türlü yüklense bile logodan ileriye gitmedi gappsı yükledikten sonra bu sorun ortaya çıktı garip bir olay

Pcden dosya atıcam Recovery komutu ile kurulan stock rom fakat dosya konumu bulunamadı diyip atmıyor sd karta bi türlü halbu ki orada ama bi türlü atamadım nedense

Ek olarak neden böyle bir şey yaptı anlamış değilim sabah yüklenen şey nedense bi türlü yüklense bile logodan ileriye gitmedi gappsı yükledikten sonra bu sorun ortaya çıktı garip bir olay
Bunuda halletim fakat Romu recovery seçeneği olarak indirdim fakat şimdide flashlicakken hata veriyor error installing zip file external sd mui vs vs diye

Son düzenleme:

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Hocam güzelce fastboot rom flashlayıp sonra tekrar istediğiniz roma dönebilirsiniz. En temiz yolu.

berkereww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
X3 Pro
Konular
1
Hocam güzelce fastboot rom flashlayıp sonra tekrar istediğiniz roma dönebilirsiniz. En temiz yolu.
Sabah saat 8'den beri telefon ile uğraşıyorum bir sürü hatalar sorunlarla karşılaştım artık telefondan da Custom Rom'dan da soğudum fırlatıp atıcam az kaldı... Şuan Flashlıyorum Stock Rom'u bakalım ondan sonra da eğer daha olmassa bıçak kemiğe dayanıcak her gece yeminler edicem. :D

Üst Alt