Çözüldü www.googleadservices.com bağlanmayı reddetti

onurozbay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
Mİ MİX
Konular
20
bağlanmayı reddetti.Sorununu özelikle google aramalrında sol kısımda reklam yazan sayfalarda yaşıyorum. Bilgisayarda çözüm var fakat telefonda bulamadım.
Chrome uygulamasını tekrar yükledimyolmadı.
Crome verileri sıfırladım olmadı.
Etc klosörünü sildimso da olmadı.

İso8253

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail Kızıl
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Adaway kullanıyorsanız veya kullandığınız custom rom reklam engelleme içeriyorsa bu hata ile karşılaşırsınız. system/etc altında yer alan hosts dosyasını düzenleyebilir ya da silebilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Host dosyası bu mu?

Oyla:

alibora

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco f5
Konular
0
Bende bu sitede ve diğer sitelerdeki çözümlerin hepsini denedim, chrome, firefox ve opera gibi tarayıcı ayarlarıyla oynadım, telefondaki bütün ayarlarla oynadım ama değişen birşey olmadı. Chrome, Firefox, Opera gibi uygulamalardanda denedim hepsinde "Bu siteye ulasilamiyor
ana makinesinin yanit vermesi çok uzun sürdü" hatasını aldım. Reklam engelleyici uygulamaları kaldırdım gene olmadı, sonra aklıma geldiki ben internet kampanyası için Turkcell uygulamasından reklam engelleyici servis almışım ve sorunun bundan olduğunu düşündüm, bir tanıdığın Wifi sine bağlandım, tanıdığın internetiyle herhangi bir tarayıcıdan reklamlı alısveris yada baska bir siteye girince hata vermedi ve reklamlı siteye girdi. Çünkü tanıdıgimin hattında Reklam Engelleyici servis yoktu. Gsm operatörlerinden (Turkcell, Vodafone vs.) Reklam Engelleyici Servis kullanıyorsanız iptal edin. Turkcell yada yanımda uygulamalarından paket ve servis bölümünden kontrol edin reklam engelleyici servis varsa iptal edin. Yada telefonunuzda muhtemelen reklam engelleyici uygulama yada özellik açıktır.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende bu sitede ve diğer sitelerdeki çözümlerin hepsini denedim, chrome, firefox ve opera gibi tarayıcı ayarlarıyla oynadım, telefondaki bütün ayarlarla oynadım ama değişen birşey olmadı. Chrome, Firefox, Opera gibi uygulamalardanda denedim hepsinde "Bu siteye ulasilamiyor
ana makinesinin yanit vermesi çok uzun sürdü" hatasını aldım. Reklam engelleyici uygulamaları kaldırdım gene olmadı, sonra aklıma geldiki ben internet kampanyası için Turkcell uygulamasından reklam engelleyici servis almışım ve sorunun bundan olduğunu düşündüm, bir tanıdığın Wifi sine bağlandım, tanıdığın internetiyle herhangi bir tarayıcıdan reklamlı alısveris yada baska bir siteye girince hata vermedi ve reklamlı siteye girdi. Çünkü tanıdıgimin hattında Reklam Engelleyici servis yoktu. Gsm operatörlerinden (Turkcell, Vodafone vs.) Reklam Engelleyici Servis kullanıyorsanız iptal edin. Turkcell Dijital Operatör yada Vodafone Yanımda uygulamalarından paket ve servis bölümünden kontrol edin reklam engelleyici servis varsa iptal edin. Yada telefonunuzda muhtemelen reklam engelleyici uygulama yada özellik açıktır.

Oyla:
Üst Alt