Uygulama WSM-Tools Mod v6 [MIUI v6 Destekli]

husoyildiz88

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Konular
10
harbor26' Alıntı:
husoyildiz88' Alıntı:
harbor26' Alıntı:
@HiddeNKinG hocam wsm-tools ile miui'nin kendi sitesinden indirdiğim ''3. parti tema yükleme hatasını'' nasıl düzeltebilirim ?

su an bnde kurdum denedim fakat hala tema yukleyemiyorum. forumda herkesin derdi tema sanırım cözüm bulanı görmedim daha

Xposed falanda olmuyor demi ?
Anlayamadığım, madem v6'larda böyle bir hata geliyorda, neden v6 teması paylaşıyorlar ? Sorun Cancro rom'larında olabilir mi acaba ?

rootladım telimi. sonra bu sayfadaki linkden indirdim su wsm-toolsu sonra xpossed mi ne onu indirdim freemfork kurdum plaka diye bişe diyolar onu kurdum hepsinin iznini verdim denedim olmadi bbi tema yukleyemedim kısacasi cokda sinir oldum. miui nin eksiği cok bnce.

bn kilit ekraninda bildirim istiyorum cm locker diye bi program indirimd onla yaptım cok mutluyum su an tema ilede uğrasmıcam artik

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
Ya bi düşünürsek daha yeni sayılırlar. Ve gerçekten ilgililer. Her markanın illaki eksikleri hataları var. Samsunga bak mesela. 2 senelik telefonlarına güncelleme veremiyor daha. Balık yavrusu doğurur gibi telefon üretiyorlar, hangisine güncelleme vereceklerini şaşırıyorlar. Eğer konu temaysa, koskoca(!) samsung kaç senedir bu işin içindeler, onlarda tema diye birşey bile yok. TouchWiz'de TouchWiz. Bence Miui gayet iyi çalışıyor. Bunun için baya uğraşmak gerek.

Üst Alt