Yardım WP Business yüklenmeme sorunu

dalton01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
note 5
Konular
5
Merhaba
Telefonuma WP Business yüklemek istiyorum hiç bir suretle uygulama yüklenmiyor ne apk olarak ne play store dan aşağıdaki linkteki konudaki her şeyi yaptım sorunum aynısı

Yardımlarınızı bekliyorum yabancı kaynak bulamadım maalesef
şimdiden teşekkürler

dalton01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
note 5
Konular
5

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Busines versiyonunu yükler iken sizden istenen bilgileri doldurma da ve gelen uyarıları çok dikkatli şekilde takip etmeniz ve ona göre davranmanız lazım.
Bu durum bir kaç ay önce yüklerken dikkatimi çekmişti. Hatalı bilgi olduğunda kesinlikle yükleme yapmıyor.

dalton01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
note 5
Konular
5
Busines versiyonunu yükler iken sizden istenen bilgileri doldurma da ve gelen uyarıları çok dikkatli şekilde takip etmeniz ve ona göre davranmanız lazım.
Bu durum bir kaç ay önce yüklerken dikkatimi çekmişti. Hatalı bilgi olduğunda kesinlikle yükleme yapmıyor.
Hangi istenilen bilgiler tam anlamadım açıkçası.
Normal sadece play store dan yüklemek istiyorum herhangi bir bilgi girmem gereken bir yer mi var? Harici apk olarak da yüklenmiyor.

dalton01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
note 5
Konular
5
Güncelleme
Arkadaşlar telefondan normal whatsapp ı kaldırınca business yükleniyor ama bu sefer normal olan yüklenmiyor.

NyzSnl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Satış & Pazarlama
Konular
0
Bende her ikisi de yüklü ve stabil olarak kullanıyorum... RN8Pro telefonum
Çift hat kullanıyorum...
Şahsi hattımla Whasapp,
Şirket hattı ile de Whatsapp Bussiness kullanıyorum...
Her ikisini de Play Store den indiridim... Hatta Bir hafta on gün oldu formatladım telefonu tekrar yükledim sıkıntı yok...
Acaba telefonunuzdaki farklı bir uygulamamı böyle bir sorun çıkartıyor.
İmkanınız var ise telefonu formatlayıp temiz bir şekilde tekrar deneseniz..

dalton01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
note 5
Konular
5
Bende her ikisi de yüklü ve stabil olarak kullanıyorum... RN8Pro telefonum
Çift hat kullanıyorum...
Şahsi hattımla Whasapp,
Şirket hattı ile de Whatsapp Bussiness kullanıyorum...
Her ikisini de Play Store den indiridim... Hatta Bir hafta on gün oldu formatladım telefonu tekrar yükledim sıkıntı yok...
Acaba telefonunuzdaki farklı bir uygulamamı böyle bir sorun çıkartıyor.
İmkanınız var ise telefonu formatlayıp temiz bir şekilde tekrar deneseniz..
Valla inanın kafayı yedim diyebilirim nasıl oluyorsa oluyor ama format atma imkanım şu an yok gibi

Dralix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Tüm MIUI forumunu gezip bir tane sonuç bulamadım ama kendim çözdüm. Bendeki sorun daha önce yüklemiş olduğum ve halihazırda kullandığım modlu Whatsapp Plus uygulaması yüzündendi. Bu modlu bireysel Whatsapp'ı silmeden WP Business için modlu bir apk indirdim. Yaklaşık 10 tane apk denedim ve sonunda çalışan bir tane buldum. Link aşağıda, indirebilirsiniz.

Sizin sorununuz farklı bir sorun olsa dahi bu modlu apk sorununuzu çözecektir.

Apk İsmi: Sam Whatsapp Business Mod Apk

Farklı kaynaktan da indirebilirsiniz ancak güncel olmasına dikkat edin. (Bu çözümün yayılması için forumda bu tarzda açılan konuların hepsine kopyala yapıştır yapacağım)

Link:

Hssh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
As
Cihazım
mi8 inş
Konular
5
Tüm MIUI forumunu gezip bir tane sonuç bulamadım ama kendim çözdüm. Bendeki sorun daha önce yüklemiş olduğum ve halihazırda kullandığım modlu Whatsapp Plus uygulaması yüzündendi. Bu modlu bireysel Whatsapp'ı silmeden WP Business için modlu bir apk indirdim. Yaklaşık 10 tane apk denedim ve sonunda çalışan bir tane buldum. Link aşağıda, indirebilirsiniz.

Sizin sorununuz farklı bir sorun olsa dahi bu modlu apk sorununuzu çözecektir.

Apk İsmi: Sam Whatsapp Business Mod Apk

Farklı kaynaktan da indirebilirsiniz ancak güncel olmasına dikkat edin. (Bu çözümün yayılması için forumda bu tarzda açılan konuların hepsine kopyala yapıştır yapacağım)

Link:
hocam teşekkür edeirim bu apkyı bi pc emualtünde denedim business için istediğim özellikleri verdi. sonra redmi note 8 telefonumda google play'den indirdiğim whatsapp businessvardı ama bu forumda bir mod buldum önce bir emulatörde denedim istediğim özelliklere sahip ve çalışıyordu. sonra telefonuma apk yi attım. bilinmeyen kaynaklar açık geliştirici seçenekleri açık olmasına rağmen apkye tklayınca...

Üst Alt