WP Aero

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 145
  • Görüntüleme 28K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Ben bunu kullanıyorum yıllardır

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-19-19-59-15-292_com.yowhatsapp.jpg
    Screenshot_2020-05-19-19-59-15-292_com.yowhatsapp.jpg
    166,9 KB · Görüntüleme: 30

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Malesef kalite anlık mesajlaşma uygulamalarında epey düşüyor.
Mail gönderimi / drive paylaşımı gibi durumlar bi nebze daha iyi.
İşte çözümü bu gibi uygulamalar maalesef. Koskoca Xiaomi yazılımcılarıyla yapamıyor el kadar çocuk mod yapabiliyor anlamıyorum bu yazılım yetersizliğini xiaomideki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bunu kullanıyorum yıllardır
Sanırım tr dili yok

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam Allah aşkına, her şeyi de Xiaomi'den mi bekliyorsunuz?
Adamlar zaten yapacakları kadar yapmışlar, adamların telefon dışında da satışları patlayan milyon ürünü var, boş durmuyorlar. Oturup "whatsappta millet birbirine fotoğraf atarken kalitesini nasıl yükseltiriz" diye mi düşünecekler. Laf! Bu Whatsapp kullanılan her telefon için geçerli. Her telefonda o kalite DÜ ŞÜ YOR!

2 Saatlik röportajdan çıktım, RN8 ile kaydettim, hem ses kalitesi hem görüntü kalitesi akıyor. Adamlar bu kadar şey yapmışken menfi çıkarlar için tutup da adamlara genelleme yaparak laf sokmak ne kadar doğru bilemiyorum.
İşte çözümü bu gibi uygulamalar maalesef. Koskoca Xiaomi yazılımcılarıyla yapamıyor el kadar çocuk mod yapabiliyor anlamıyorum bu yazılım yetersizliğini xiaomideki.

Sanırım tr dili yok

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Hocam allah aşkına, her şeyi de Xiaomi'den mi bekliyorsunuz?
Adamlar zaten yapacakları kadar yapmışlar, adamların telefon dışında da satışları patlayan milyon ürünü var, boş durmuyorlar. Oturup "whatsappta millet birbirine fotoğraf atarken kalitesini nasıl yükseltiriz" diye mi düşünecekler. Laf! Bu Whatsapp kullanılan her telefon için geçerli. Her telefonda o kalite DÜ ŞÜ YOR!

2 Saatlik röportajdan çıktım, RN8 ile kaydettim, hem ses kalitesi hem görüntü kalitesi akıyor. Adamlar bu kadar şey yapmışken menfi çıkarlar için tutup da adamlara genelleme yaparak laf sokmak ne kadar doğru bilemiyorum.
Xiaomi çalışanımısınız anlayamadım?
Tabiki de yargılayabilme hakkına sahibim. En ufak denilecek şeyleri çözmüyorlar ise üstelik. Herşeyi de xiaomiden beklemeyelim köşedeki manavdan mı bekleyelim xiaomiyle alakalı şeyleri anlayamadım. Bu tarz konularda hep katı fikirliyimdir lütfen tartışmaya girmeyin. Şu düşünce yargılamak etmemek işte aman daha ne yapsınlar ki zaten yapıyorlar falan demek aza kanaat etmek ülkelerin geleceklerini bile bu tarz çok kötü olan düşünce mahvetmiştir mahvetmektedir. İyi forumlar dilerim size.

Edit: oturup nasıl kaliteli göndeririz mi diye düşünceler mi yazmışsınız. Tabiki de düşünecekler teknoloji basitlik kolaylık demektir. Fotoğraf yollarken insanlar neden ekstra şeyler için uğraşsın. Mailden mi gönderelim belge olarak mı tabi siz de haklısınız. :)

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Çalışanı değilim, kendi düşüncemi söylüyorum.
Siz ne kadar genelleme yapma hakkına sahip iseniz ben de o kadar karşıt görüş bildirme hakkına sahibim. Uzatmayacağım, cümlelerimi bir daha okuyunuz. Madem daha iyisini siz yapacaksanız, buyrun. Uzatmıyorum, cevap da vermeyeceğim. İyi forumlar.
Xiaomi çalışanımısınız anlayamadım?
Tabiki de yargılayabilme hakkına sahibim. En ufak denilecek şeyleri çözmüyorlar ise üstelik. Herşeyi de xiaomiden beklemeyelim köşedeki manavdan mı bekleyelim xiaomiyle alakalı şeyleri anlayamadım. Bu tarz konularda hep katı fikirliyimdir lütfen tartışmaya girmeyin. Şu düşünce yargılamak etmemek işte aman daha ne yapsınlar ki zaten yapıyorlar falan demek aza kanaat etmek ülkelerin geleceklerini bile bu tarz çok kötü olan düşünce mahvetmiştir mahvetmektedir. İyi forumlar dilerim size

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Çalışanı değilim, kendi düşüncemi söylüyorum.
Siz ne kadar genelleme yapma hakkına sahip iseniz ben de o kadar karşıt görüş bildirme hakkına sahibim. Uzatmayacağım, cümlelerimi bir daha okuyunuz. Madem daha iyisini siz yapacaksanız, buyrun. Uzatmıyorum, cevap da vermeyeceğim. İyi forumlar.
Daha iyisini ben yapacağım demedim. Siz de ben de Xiaomi kullanıyoruz. Belki aynı model belki daha pahalı model. Ve tabiki de isteklerimi şikayetlerini dile getirebilirim. Kimse size benim daha iyi yapacağımı söylemedi ve ben de belirtmedim?
Sakin olun oturun bi balkona çıkın oksijen falan alın. Laf çarpıtmalardan hiç haz etmem. Markaları kullanmayı öneririm insanlara. Markalar onları kullanmasın. Neyse komik bir durum ve konuşma yaşattınız sağolun iyi forumlar size de. :D

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam önce uslubunuzu düzeltin. Konu saygisizliga gidiyor ben size karşı üslubumu bozmadım ve gayet net şekilde konuşuyorum.

Edit: Anlık konuşma ve uygulamaların kalite düşürme durumundan muzdarip olanlardan biri olduğum için alternatif yöntem sundum ve diyorum ki, Xiaomi gelistirmiyor bu kullandığımız uygulamaları. Hepsini Xiaomi ye pay edemeyiz. Bahsettiğimiz uygulamaların geliştiricilerinin de taşın altına elini koyması gerekir.
Daha iyisini ben yapacağım demedim. Siz de ben de Xiaomi kullanıyoruz. Belki aynı model belki daha pahalı model. Ve tabiki de isteklerimi şikayetlerini dile getirebilirim. Kimse size benim daha iyi yapacağımı söylemedi ve ben de belirtmedim?
Sakin olun oturun bi balkona çıkın oksijen falan alın. Laf çarpıtmalardan hiç haz etmem. Markaları kullanmayı öneririm insanlara. Markalar onları kullanmasın. Neyse komik bir durum ve konuşma yaşattınız sağolun iyi forumlar size de. :D

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Hocam önce uslubunuzu düzeltin. Konu saygisizliga gidiyor ben size karşı üslubumu bozmadım ve gayet net şekilde konuşuyorum.
Forumdaş iyi forumlar diliyorum lütfen daha fazla yazmayınız. İyice komik bir duruma dönüştü hal.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141

Sanırım tr dili yok
Kopyala yapıştır yaparak oluşturdu kendisinin kattığı bi' şey yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt