Yardım Wipe yapmadan Rom yükleyebilir miyim?

Cylraxe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Gök
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.1.0 CN
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba Mi 9T Pro kullanıyorum. Evolution X kurmayı bir çok kez denedim, çözüm yollarını araştırdım ama yapamadım. HyperOS kurmayı denedim onda da hata verdi en son da kurmayı başardım ancak çokta memnun değilim. değiştirmek istiyorum ama verileri silip başarısız olmak istemiyorum. Eğer veriler silinmeden başka bir custom rom yüklenirse verileri silip o romu tekrar kurmayı düşünüyorum. Böyle bir şey mümkün müdür, bir sorun yaratır mı?

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
18
Arkadaşlar merhaba Mi 9T Pro kullanıyorum. Evolution X kurmayı bir çok kez denedim, çözüm yollarını araştırdım ama yapamadım. HyperOS kurmayı denedim onda da hata verdi en son da kurmayı başardım ancak çokta memnun değilim. değiştirmek istiyorum ama verileri silip başarısız olmak istemiyorum. Eğer veriler silinmeden başka bir custom rom yüklenirse verileri silip o romu tekrar kurmayı düşünüyorum. Böyle bir şey mümkün müdür, bir sorun yaratır mı?
anlamadım

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Sorun yaratır, birçok sistem hatası alırsınız, birçok uygulama çalışmaz ve durduruldu uyarısı verir. Hangi roma geçerseniz geçin temiz kurulum olmadan yapılan tüm işlemler buna sebep olur (Güncelleme paket yüklemeleri ahriç)

Oyla:

Cylraxe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Gök
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun yaratır, birçok sistem hatası alırsınız, birçok uygulama çalışmaz ve durduruldu uyarısı verir. Hangi roma geçerseniz geçin temiz kurulum olmadan yapılan tüm işlemler buna sebep olur (Güncelleme paket yüklemeleri ahriç)
Hocam asıl sebebimi anladınız mı? Verileri silmeden sadece o romu kurup kuramadığımı öğrenmek istiyorum eğer kurulursa temiz kurulum yapacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevap yazdım başka bir arkadaşa daha anlaşılır.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Cihaza uyumlu her romu kurarsınız, kurulmaz diye bişey yok. Aosp yada MIUI farketmez, sadece kurulum öncesinde format data ve 4 wipe yapmanız gerekiyor. Bunları yapmazsanız romu kurarken hata alırsınız. Depolamayı görmez, 0 gösterir vs.

Oyla:

Cylraxe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Gök
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza uyumlu her romu kurarsınız, kurulmaz diye bişey yok. Aosp yada MIUI farketmez, sadece kurulum öncesinde format data ve 4 wipe yapmanız gerekiyor. Bunları yapmazsanız romu kurarken hata alırsınız. Depolamayı görmez, 0 gösterir vs.
Hocam kurarken error 1 hatası alıyorum 4 wipe nedir?

Oyla:
Üst Alt