Yardım Wipe Data sonrası L1 uçtu L3 oldu

• Konbuyu başlatan Silinen üye 107783
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 3K
S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar merhaba android sisteminin fazla şarj tüketmesi sebebiyle belki düzelir diye wipe Data yapıp cihazı sıfırladım. Sonrasında kurulum bitince bir baktım ki Widevine L1 olmuş bana L3. Allah Allah diyip tekrar wipe Data yaptım belki düzelir diye fakat düzelmedi.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Arkadaşlar merhaba android sisteminin fazla şarj tüketmesi sebebiyle belki düzelir diye wipe Data yapıp cihazı sıfırladım. Sonrasında kurulum bitince bir baktım ki Widevine L1 olmuş bana L3. Allah Allah diyip tekrar wipe Data yaptım belki düzelir diye fakat düzelmedi.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Redmi note 8 pro mu ? cihaz

Oyla:

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Cihazınız k20 pro ise bunu deneyebilirsiniz.

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Bl kilidi KAPALI olan cihazın herhangi bir işlem ile l1 sertifikasını kaybetmesi cidden çok enteresan bir olay , ben şahsen şok oldum , cihazda GPS, yakınlık sensörü vb konularda bozulmalar oldu mu ?

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Bl kilidi KAPALI olan cihazın herhangi bir işlem ile l1 sertifikasını kaybetmesi cidden çok enteresan bir olay , ben şahsen şok oldum , cihazda GPS, yakınlık sensörü vb konularda bozulmalar oldu mu ?

İnanın bende anlamadım. Yaptığım tek şey wipe data yapıp telefonu baştan başlattım bu kadar sonra bir baktım ki puffff L1 gitmiş L3 olmuş...

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
İnanın telefondan soğudum. Xiaomi kadar insanı kanser eden, dert tasa sahibi yapan bir marka görmedim

Oyla:
Üst Alt