Sohbet Win 8.1 şifre doğru olmasına rağmen yanlış diyor yardım

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
kardesıum actıve passport chenger ındırıp usbye boot edıp oınunla kırsana kendıne ezıyet edıyosun kardesım nacızane fıkrım

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Selamın aleyküm hocalarım. Sorunum başlıkta yazdığı gibi yani daha nasıl anlatılır bilmiyorum. Laptopu 1-2 gün açmadım sonra lazım oldu acayim dedim sifremi giriyorum yani eminim doğru olduğuna ama yanlış diyor. Güvenli modda başlatmayı denedim yine şifre istiyor. Şifre sifirlayamiyorum usb istiyor. Sistem geri yüklemeye çalıştım o da olmadı. Bilgisi olan yardım eden herkese şimdiden teşekkür ediyorum bayramınızı da kutluyorum.
Win 8.1'de driver uyumluluk sorunu var laptop'u sarj'dan çıkartıp pilde çalışır durumda cihazı açıp power tuşuna basılı tutup 40-50 saniye bekleyin kapanacaktır kapandıktan sonrada devam edin basılı tutmaya devam edin 40-50 saniye dolduktan sonra cihazı açın sorun %90 ihtimal ile düzelecektir eski laptobumda bu sorun olduğunda, böyle çözdüm genel çözümü budur temiz kurulum format atıp driver booster gibi programlardan kurulum veya kendi anakart cd'si var ise ondan kurlum yapıp kullanmayı deneyin sorun yaşamazsınız...

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Selamın aleyküm hocalarım. Sorunum başlıkta yazdığı gibi yani daha nasıl anlatılır bilmiyorum. Laptopu 1-2 gün açmadım sonra lazım oldu acayim dedim sifremi giriyorum yani eminim doğru olduğuna ama yanlış diyor. Güvenli modda başlatmayı denedim yine şifre istiyor. Şifre sifirlayamiyorum usb istiyor. Sistem geri yüklemeye çalıştım o da olmadı. Bilgisi olan yardım eden herkese şimdiden teşekkür ediyorum bayramınızı da kutluyorum.
Hocam kilit ekranında erişim kolaylığı kısmına cmd ekleme işlemi var onu araştır daha sonra cmd ile şifre silmeyi yap arsştır bunu bulursun

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Hocam kilit ekranında erişim kolaylığı kısmına cmd ekleme işlemi var onu araştır daha sonra cmd ile şifre silmeyi yap arsştır bunu bulursun
Hocam dediğiniz işlem fix yemis heralde buyutecin mi bir tane kisayolun yerine koyuyoruz cmdyi guncellemeyle denedim bunu da ilk gün. Neyse zaten usb ile çözdüm olayı

Üst Alt