Oyun Wildrift 120 FPS Modül

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Kullandım bir süre. 91 fps sabit alıyorum fakat bir süreden sonra 60 ıda sabit göremez oldum. Sildim modülü temiz bir 60 fps yeter bana şu anlık. Daha ileriki zamanlar tekrar bakarım.

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Merhaba konu biraz eski ama hala aktif çalışan bir modül varmı wildrift için ?

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Merhaba konu biraz eski ama hala aktif çalışan bir modül varmı wildrift için ?
Hocam root varsa cihazınızda ilk sayfadaki telegram kanalından iunlocker son sürüm indirin. Termux kurun, sonra magisk üstünden modülü yükleyin.Reboot tan sonra "su -c iUnlocker"komutunu termuxa girin seçenekler çıkıcak 1 yazıp enterlayın daha sonra çıkan seçeneklerde 7 ye basın (wild rift 120fps olana) Input speed yazısını gördükten sonra işlem tamamlanmış demektir. Sonra termuxdan çıkıp yeniden başlatın ve oyunu açın. Ben de bu şekilde çalıştı. Umarım faydası olur.

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Hocam root varsa cihazınızda ilk sayfadaki telegram kanalından iunlocker son sürüm indirin. Termux kurun, sonra magisk üstünden modülü yükleyin.Reboot tan sonra "su -c iUnlocker"komutunu termuxa girin seçenekler çıkıcak 1 yazıp enterlayın daha sonra çıkan seçeneklerde 7 ye basın (wild rift 120fps olana) Input speed yazısını gördükten sonra işlem tamamlanmış demektir. Sonra termuxdan çıkıp yeniden başlatın ve oyunu açın. Ben de bu şekilde çalıştı. Umarım faydası olur.
hocam siz şuan aktif olarak kullanabiliyor musunuz ? eğer kullanıyorsanız sürümünüz nedir iunlockerda ? v6.5 var v7 var 1.2.5 fix diye bir versiyon var hangisi en son sürüm anlayamadım açıkcası

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Ve ek olarak şunu söylemek istiyorum, bu modülü yükledim dediklerinizi yaptım ekran parlaklıgı azalıyor hatta azaltıp cogaltırken dalgalanma yapıyor. 90 Ve 120 fpslerin üzerindeki kilit kalkıyor fakat herhangi birini seçtiğimde oyun 60 fps kalmaya devam ediyor .

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
hocam siz şuan aktif olarak kullanabiliyor musunuz ? eğer kullanıyorsanız sürümünüz nedir iunlockerda ? v6.5 var v7 var 1.2.5 fix diye bir versiyon var hangisi en son sürüm anlayamadım açıkcası
Evet kullanıyorum 1.2.5 fix -8. En son olan bu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve ek olarak şunu söylemek istiyorum, bu modülü yükledim dediklerinizi yaptım ekran parlaklıgı azalıyor hatta azaltıp cogaltırken dalgalanma yapıyor. 90 Ve 120 fpslerin üzerindeki kilit kalkıyor fakat herhangi birini seçtiğimde oyun 60 fps kalmaya devam ediyor .
Hocam amoled ekrandan dolayı olur dediğiniz olay. Fazla ısınma olduğunda parlaklığı kısar. Kendim ips kullanıyorum. 60 fps kalması pil ve performans uygulamasından dolayı. Hangi telefonu kullanıyordunuz ?

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Evet kullanıyorum 1.2.5 fix -8. En son olan bu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam amoled ekrandan dolayı olur dediğiniz olay. Fazla ısınma olduğunda parlaklığı kısar. Kendim ips kullanıyorum. 60 fps kalması pil ve performans uygulamasından dolayı. Hangi telefonu kullanıyordunuz ?
Mi 11 ultra kullsnıyorum hocam ve değişiklik olmuyor FPS seçimlerinde.

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Mi 11 ultra kullsnıyorum hocam ve değişiklik olmuyor FPS seçimlerinde.
Önceki cevabınızda da yazdığınız gibi fps seçeneklerinin kilidi açıldıysa iunlocker görevini yapmış demektir. Sen seçmene rağmen fps değişmiyorsa miui ile alakalıdır. Pil ve perf. Uygulaması yapabilir veya adaptive syncden dolayı olabilir. Şahsen adaptive sync kapattım cihazım da o şekilde kullanıyorum.

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Pil ve performans uygulaması yok cihazımda , Adaptive sync özelliği nereden kapatılıyor bir seçenek göremedim ayarlarda .

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Pil ve performans uygulaması yok cihazımda , Adaptive sync özelliği nereden kapatılıyor bir seçenek göremedim ayarlarda .
Kendi cihazımda magisk modülü ile kapattım adaptive synci. İsterseniz oyun açıkken 60 hz alıp tekrar 144 e çekin.

Üst Alt