Yardım Wifiye bağlanınca modem yavaşlıyor

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 10.3.6
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar yeni redmi note 7 aldım,wifiye bağlanınca tum cihazlarda internet aşırı yavaşlıyor, bağlantıyı kesince de eski haline dönüyor,bu sorunu nasıl çözebilirim

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Arka planda senkronizasyon falan yapıyorsa tüm interneti kendi sömürüyor olabilir. Normal şartlarda senkronize işlemi bittikten sonra sorunun düzelmesi lazım. İsterseniz telefondan senkronizasyonu kapatıp sonuçları bir deneyimleyin.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Arka planda senkronizasyon falan yapıyorsa tüm interneti kendi sömürüyor olabilir. Normal şartlarda senkronize işlemi bittikten sonra sorunun düzelmesi lazım. İsterseniz telefondan senkronizasyonu kapatıp sonuçları bir deneyimleyin.
Kapalı olduğu halde devam ediyor hocam

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Başka ne yöntem denenir aklıma bir şey gelmiyor şuan, ama şöyle bir şey var senin telefonun modemi kullanarak işgal etmekten başka bir şey yapamaz. Bir şekilde kullanıyor demek ki ama ne için kullanıyor bunu bulmak lazım. Bakalım belki diğer arkadaşlarda bir fikir ve yardımda bulunur.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Başka ne yöntem denenir aklıma bir şey gelmiyor şuan, ama şöyle bir şey var senin telefonun modemi kullanarak işgal etmekten başka bir şey yapamaz. Bir şekilde kullanıyor demek ki ama ne için kullanıyor bunu bulmak lazım. Bakalım belki diğer arkadaşlarda bir fikir ve yardımda bulunur.
İmei repair yapılmış cihaza,qcn ile ilgili birşeyler diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlginçtir ki Google fotoğrafları durdurunca düzeliyor,su an normal duruma geldi

Son düzenleme:
Oyla:

enes5759

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note7
Konular
2
Evde 2 adet Redmi Note 7 Cihazım var ve aynı sorundan bende muzdaripim,bide bunun üst seviyesi olan bi problemim var ethernet kablosu ile bağlı bilgisayarımda gene yavaşlama pek hissedilmesede bu Note 7 cihazlarımda hızda yaklaşık 5-7 kat bi düşüş var.
Pcde downloadım 300-400 kb/s iken cihazlarda 35-45 kb/s :D

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Evde 2 adet Redmi Note 7 Cihazım var ve aynı sorundan bende muzdaripim,bide bunun üst seviyesi olan bi problemim var ethernet kablosu ile bağlı bilgisayarımda gene yavaşlama pek hissedilmesede bu Note 7 cihazlarımda hızda yaklaşık 5-7 kat bi düşüş var.
Pcde downloadım 300-400 kb/s iken cihazlarda 35-45 kb/s :D
Hocam aynı wifi mac kimligi yükledikleri için modem yavaşlıyor,benim sorunum farklı galiba çünkü aynı kimliğe sahip bir cihaz yok,arka planda sanırım sömürü yapıyor o yüzden öyle oldu su an düzeldi, size tavsiyem aldığınız yer ile iletişime geçip farklı kimlik yüklemelerini istemek

Oyla:

Gg0909

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gokhan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Hocam aynı wifi mac kimligi yükledikleri için modem yavaşlıyor,benim sorunum farklı galiba çünkü aynı kimliğe sahip bir cihaz yok,arka planda sanırım sömürü yapıyor o yüzden öyle oldu su an düzeldi, size tavsiyem aldığınız yer ile iletişime geçip farklı kimlik yüklemelerini istemek
Siz nasıl cozdunuz benimde wifi sıkıntım var wifi ile video izleyemiyorum sürekli donma takılma yapiyor

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Siz nasıl cozdunuz benimde wifi sıkıntım var wifi ile video izleyemiyorum sürekli donma takılma yapiyor
Hocam ayni sorun mu bilmiyorum ama belki de wifiniz yavaştır,ya da Mİ senkronizasyonu ve Google fotoğraflar senkronizasyonu kapatıp deneyin

Oyla:
Üst Alt