Yardım Wifi sorunu

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Merhabalar. Not 6 pro kullanıyorum,bugün farkettim wifiyi açtığımda geç bağlanıyor bikaç dakikayı buluyor. Wifiyi aç kapa yapmarak ancak bağlanabiliyorum. Bu neden kaynaklanabilir? Şimdiden teşekkürler.

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Buna benzer bir sorunda bende var. Apart tarzı bir binada kalıyorum. Binada her katta İnternet modmei var. Daha önce sadece kendi katımdaki WiFi şifresini girip baglandım. Baktım ara ara kopuyor İnternet. Sonra tlfnda görünen tüm katlardaki mofemlerün şifresini girdim. Biri kopsa digerine baglanıyor otomatikmen.Yalnız bendeki sorun telefondan degil de modemdeki fazla kullanıcı ve İnternet kopmalarından kaynaklı. İnternet çekim alanınızı ve adsl/vdsl baglantının modemden ara ara kopup kopmadıgını kontrol edin. Belki işe yarar.

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Buna benzer bir sorunda bende var. Apart tarzı bir binada kalıyorum. Binada her katta İnternet modmei var. Daha önce sadece kendi katımdaki WiFi şifresini girip baglandım. Baktım ara ara kopuyor İnternet. Sonra tlfnda görünen tüm katlardaki mofemlerün şifresini girdim. Biri kopsa digerine baglanıyor otomatikmen.Yalnız bendeki sorun telefondan degil de modemdeki fazla kullanıcı ve İnternet kopmalarından kaynaklı. İnternet çekim alanınızı ve adsl/vdsl baglantının modemden ara ara kopup kopmadıgını kontrol edin. Belki işe yarar.
Çok teş.ediyorum sağolun hocam.

Oyla:

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Umarım işe yarar

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Modemde varsa 5ghz ı deneyin

Oyla:

Thekartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartal
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Çok teş.ediyorum sağolun hocam.
Bende redmi note 6 pro telefonumu 10.3.3 e yukselttim yükseltmez olaydım şimdi internet paylaşımı ve wifi i kullanamıyorum birini açmaya kalksam telefon kendini yeniden başlatıyor. Yeni yeni durduk yere kendini yeniden başlatma sorunu da çıktı. Ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Bende redmi note 6 pro telefonumu 10.3.3 e yukselttim yükseltmez olaydım şimdi internet paylaşımı ve wifi i kullanamıyorum birini açmaya kalksam telefon kendini yeniden başlatıyor. Yeni yeni durduk yere kendini yeniden başlatma sorunu da çıktı. Ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Bende öyle resetleme vs.yok. güncellemeden sonra hard reset atarsan muhtemelen düzelir.

Oyla:

Thekartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartal
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Bende öyle resetleme vs.yok. güncellemeden sonra hard reset atarsan muhtemelen düzelir.
Hard reset ve fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım ama maalesef duzelmedi

Oyla:

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Sizi korkutmak istemem ama kendini yeniden başlatma işi sıkıntıların belirtisi.Birgün tamamen kapanıp açılmaya bilir. Anakart veya emmc bordunda sıkıntı olabilir. Yani yazılımsal degil donanımsal bir sorun gibi. Garantili ise servise bir gönderin incelesinler.

Oyla:

Thekartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartal
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Sizi korkutmak istemem ama kendini yeniden başlatma işi sıkıntıların belirtisi.Birgün tamamen kapanıp açılmaya bilir. Anakart veya emmc bordunda sıkıntı olabilir. Yani yazılımsal degil donanımsal bir sorun gibi. Garantili ise servise bir gönderin incelesinler.
Telefonu kararlı global moddan geliştirici moduna taşıdım ve sorun düzeldi fakat şimdi de çok fazla ısınıyor, şarjı daha çabuk bitiyor ve geç şarj oluyor.

Oyla:
Üst Alt