Yardım Wifi , Router , Sızma

merttrkmnn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Not8 Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.8 Kararlı
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
İnternetten router ile sızma yönlendirme mac adresinden sızma konusunu baya okudum ama çözüm bulamadım şuan telefona router ile sızıyolar heralde wifiye girdiğimde böyle oluyor normal mi bu kodlar? mac adresi ile veya ipten sızma olduğunu nasıl öğrenebilirim veya engellerim şikayet edebilir miyim bu durumu ? teşekkürler..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-06-11-37-10-554_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-06-11-37-10-554_com.android.settings.jpg
    230,6 KB · Görüntüleme: 13

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Ağzınıza bağlı cihazları modem arayüzünden görebilirsiniz, play storda binlerce wifi ye bağlı cihazları gösteren uygulama var kurabilirsiniz.
Ben bu işten çok anlamıyorum diyorsanız eset mobile av kurun telefona, play storeden alırsanız abonelik yapar ve cok ödersiniz, n11, gg gibi yerlerden bir lisans alın. Wifiye ağa bağlanan her cihazı tarihi ve satiyle görebilirsiniz.
Modeminizde wps açıksa kapatın wps birkaç dakikada kırılıyor.
Geriye iki yol kalıyor. Biri wifi şifrenizi 25 karakter yapmak. İkinci yol ise modem arayüzünden sadece belli mac adreslerine izin verip gerisini tümden kapatmak.
Wps kapalı ise (modemin arkasındaki pin ile ağa baglanmak) fazlada evham yapmayın.
Sin bir bilgi eğer wifi alan artırıcı güçlendirici denilen saçmalıklar dan birini kullanıyorsanız ve kolay bağlantı seçti iseniz isteyen herkes o wps açığından ağa girer. Arayüz üzerinden wps kullanmayan bağlantı seçin.

Oyla:

merttrkmnn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Not8 Pro
Konular
5
Ağzınıza bağlı cihazları modem arayüzünden görebilirsiniz, play storda binlerce wifi ye bağlı cihazları gösteren uygulama var kurabilirsiniz.
Ben bu işten çok anlamıyorum diyorsanız eset mobile av kurun telefona, play storeden alırsanız abonelik yapar ve cok ödersiniz, n11, gg gibi yerlerden bir lisans alın. Wifiye ağa bağlanan her cihazı tarihi ve satiyle görebilirsiniz.
Modeminizde wps açıksa kapatın wps birkaç dakikada kırılıyor.
Geriye iki yol kalıyor. Biri wifi şifrenizi 25 karakter yapmak. İkinci yol ise modem arayüzünden sadece belli mac adreslerine izin verip gerisini tümden kapatmak.
Wps kapalı ise (modemin arkasındaki pin ile ağa baglanmak) fazlada evham yapmayın.
Sin bir bilgi eğer wifi alan artırıcı güçlendirici denilen saçmalıklar dan birini kullanıyorsanız ve kolay bağlantı seçti iseniz isteyen herkes o wps açığından ağa girer. Arayüz üzerinden wps kullanmayan bağlantı s
Hocam bizim üvey abi yapıyor modem arayüzü ayarlarına falan baktım baya bu yönlendirme router ayarları hep açık yönetici de kendi ip mac adresi yapmış sürekli laptopu modeme bağlıyor USB takıyor modem arayüzünde de USB ayarları açık uygulamalardan anlaşılmıyor yani denedim

Oyla:
Üst Alt