Soru Wifi Performans Düşüklüğü

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Dostlar merhaba, hepimizin bayrami kutlu olsun öncelikle. Sorum şu, poco x3 gt cihazimda bi wifi performans düşüklüğü yasiyorum. Evde mi box s cihazim var, onda cayir cayir internete girebilirken cep telefonunda wifi nispeten daha zayif, bazen videolar falan bile dusuk cozunurlukte oluyor. Su an tr 13.0.1 romdayim. Wifi gücü icin ne yapabilirim. Boyle bi sorunla karsilasan var mi acaba?? Modemle mi alakalidir ya da?

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Dostlar merhaba, hepimizin bayrami kutlu olsun öncelikle. Sorum şu, poco x3 gt cihazimda bi wifi performans düşüklüğü yasiyorum. Evde mi box s cihazim var, onda cayir cayir internete girebilirken cep telefonunda wifi nispeten daha zayif, bazen videolar falan bile dusuk cozunurlukte oluyor. Su an tr 13.0.1 romdayim. Wifi gücü icin ne yapabilirim. Boyle bi sorunla karsilasan var mi acaba?? Modemle mi alakalidir ya da?
qualcom suruculer icin bi mod var dene belki ise yarar ben kullaniyorum ama cekim gucunu etkilemiyor sadace bant ge isligini degistiriyor

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Bluetooth kulaklikla kullanıyorsanız frekansları çakışabiliyor

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Bluetooth kulaklikla kullanıyorsanız frekansları çakışabiliyor
ondan haberim var, bluetooth kullaklık kullanıyorum ama bazen o bağlı değilken de düşüyor. tam anlamadım ben de bi bakıyorum normal bi bakyorum kötü. Sanırım modemle alakalı bişey ama bilemedim :(

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Üst Alt