İpucu WiFi kopması sorununun Çözümü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 68
  • Görüntüleme 31K

iskoliksmmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
iskolik
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
0
Bende A1 kullanıyorum.beni yıldırdi bu wifi kopmaları.Bugun kurdum programı inş. işe yarar hocam.birkacgün deneyip bilgi vericem inşallah.

uA1992

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehdi
Cihazım
Xiaomi Not4
Konular
0
Mi boxda bende ayni sorun yasaniyor internet hizi var ama mesela.bisey yukleuemiyorum cihaz yeni ilk gin sorun olmadi ama 2 gun boyle oldu ne yapa bilirim

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Modem şifresini değiştirdikten sonra, evdeki 3 Xiaomi telefondan Redmi Note 4 olanı wifi den kopmaya başladı ve kimlik doğrulama hatası vermeye başladı... Diğer ikisi neden kopmuyor diye sorgulayıp, kafayı yemek üzereyken, wifi şifresini değiştirdiğim aklıma geldi ve şifreyi 8 karakterden 12 karaktere çıkardım, kopma olayı olmadı...

İpucu - Xiaomi Redmi Note 4 Wifi Kimlik Doğrulama Hatası ve Çözümü

Bayboys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Cihazını kapat derken cep telefonunumu wifi pro 2 yimi

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Hocam aynı sorunu bende ne zamandır yaşıyordum. Dediğiniz gibi yaptım bakalım ne olucak. Sanki oldu gibi. Bilgisayara kablo ile bağlıyım kopmuyor. Telefonla bağlıyım wifi kopuyor arada sırada. Zaten modem eski ama bilgisayarda kopmayıp wifi de kopması bir garip.

Bayboys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
hocam bende de wi fi pro 2 cihazımda her yarım saatte 1 wi fi bağlantısı 5 sn liğine kopup tekrar bağlanıyo sebebi nedir cihazı dwğişritdim gene aynı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omega03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ONUR
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Arkadaşlar mi Max 3 orijinal rom kullanıyorum bu en son miu güncellemesinden sonradır evdeki wifi ile kopma yaşıyorum mesela kopuyor 5 dakika sonra bağlanıyor , bakıyorsun 5 dk sonra tekrar kopuyor , wifi ye basıyorum wifi de benim modem kayboluyor görmüyor , 2-3 dakika sonra tekrar bağlanıyor el ile yada bazen otomatik , defalarca modem bozuk diye bağlantı sorunu diye kayıt açtırdım hepsi temiz çıktı , farklı modem taktım yine aynı şey oldu, halbuki is yerinde ki modem , ayarları herşeyi evdekiyle aynı , is yerinde yapmıyor sadece evde oluyor bu. Sizin dediğiniz program ile az önce Fix yaptım umarım işe yarar çok sinir bozucu bir durum sürekli kopması.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar mi Max 3 orijinal rom kullanıyorum bu en son miu güncellemesinden sonradır evdeki wifi ile kopma yaşıyorum mesela kopuyor 5 dakika sonra bağlanıyor , bakıyorsun 5 dk sonra tekrar kopuyor , wifi ye basıyorum wifi de benim modem kayboluyor görmüyor , 2-3 dakika sonra tekrar bağlanıyor el ile yada bazen otomatik , defalarca modem bozuk diye bağlantı sorunu diye kayıt açtırdım hepsi temiz çıktı , farklı modem taktım yine aynı şey oldu, halbuki is yerinde ki modem , ayarları herşeyi evdekiyle aynı , is yerinde yapmıyor sadece evde oluyor bu. Sizin dediğiniz program ile az önce Fix yaptım umarım işe yarar çok sinir bozucu bir durum sürekli kopması.
Sorun 2018 başlarında mevcuttu, sonra bu program sayesinde kopmalar düzelmişti...
Sizdeki şu anki durum bende EU Beta da son 1-2 aydır mevcut...sayeninizde programı tekrar hatırladım ve bende tekrar yükleyip, fix ledim...umarım hem sizde, hemde bende işe yarar...teşekkür ederim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10

Ben bu şekilde çözümü buldum.

Üst Alt