Yardım Wifi kopma sorunu

Basaranim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba telefonu alalı 3 gün oldu çokda heves ederek aldık wifi kopma sorununu çözemedim destek olursanız sevinirim garantiyye yollamalımıyım bilemedim destek lütfen

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Hocam Xiaomi 8 serisi telefonlarda mobil veri sorunu görülen bişey ama sizin dediğiniz gibi wifi sorununu pek duymadım ve mi8 lite telefonumda da evde iken sürekli wifi kullanan biri olarak sorum yaşamadım. Hani öncelikle o işlerden kendi adına pek anlamamakla beraber modeminizi mi öncelikle gözden geçirseniz yada başka bir tel yada PC de deneseniz. Saygılar...

Oyla:

Basaranim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hocam Xiaomi 8 serisi telefonlarda mobil veri sorunu görülen bişey ama sizin dediğiniz gibi wifi sorununu pek duymadım ve mi8 lite telefonumda da evde iken sürekli wifi kullanan biri olarak sorum yaşamadım. Hani öncelikle o işlerden kendi adına pek anlamamakla beraber modeminizi mi öncelikle gözden geçirseniz yada başka bir tel yada PC de deneseniz. Saygılar...
iki telefonum var bir tanesi bağlı sorun yokken mi 8 kopma yapıyor sorun telefonda bariz de nasıl çözeriz o sıkıntı

Oyla:
Üst Alt