Yardım Wifi dan wifi paylaşım gitti (Pie Update)

starksan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Merhaba iyi akşamlar herkese Redmi Note 5 cihazimda güncelleme öncesinde bağlandığım wifi ağını hotspot olarak paylaşım yapabiliyordum çok işime yarıyordu fakat pie güncellemesiyle bu özellik gitti nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.
Not: Artık wifi'a bağlıyken hotspot açınca wifi kapanıp mobil veriye geçiyor.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Normal hocam, miui bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyor. Şuan mi9 miui global 10.2.28 de çalışıyor bu belirttiğiniz özellik fakat bu sürümde de band seçimi kaldırıldı 2.4 ve 5 GHz yi kendimiz seçemiyoruz telefon kafasına göre otomatik seçiyor.

Oyla:

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
İlk defa duydum diyenleri gördükçe deliriyorum ya hu ben de kullanıyordum ama güncelleme sonrası gitti arkadaşın dediği gibi

Oyla:

duhanzengin60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
MIUI 10 dan sonra veya android 8 den sonra bunu kaldırdılar eski sürüm ile kullanabilirsiniz

Oyla:

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Arkadaşlar bende Redmi Note 8 için wifi'ya bağlı telefon üzerinden tekrar başka cihazlara internet paylaşmak istiyorum. Bu ozelligi hangi romda mevcut ise paylaşirmisiniz. Not: İlgili wifi uzerinden sadece bir cihaz kaydedilebiliniyor ve o cihazin mac adresine tanimlandigi icin 2 cihaz tanimlanamiyor, bunun icin gerekmekte

Oyla:

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Arkadaşlar bende Redmi Note 8 için wifi'ya bağlı telefon üzerinden tekrar başka cihazlara internet paylaşmak istiyorum. Bu ozelligi hangi romda mevcut ise paylaşirmisiniz. Not: İlgili wifi uzerinden sadece bir cihaz kaydedilebiliniyor ve o cihazin mac adresine tanimlandigi icin 2 cihaz tanimlanamiyor, bunun icin gerekmekte
Arkadaşlar sorunu uygulamayla çözdüm ve ona dair bilgi paylaştım. Konu linki: Uygulama - Redmi Note 8 cihazında Wifi ve Hotspot (Bağlantı Noktası) aynı anda kullanmak

Oyla:
Üst Alt