Yardım Wifi çökünce telefonum kafayı yiyor

akinozaltin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Kararlı v11.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese iyi günler bu sorun 2 3 ayda bir başıma geliyor. Bildirim çubuğunda wifi ikonuna bastığım zaman wifi kapanmıyor ardından wifi menüsüne kesinlikle ulaşamıyorum. Telefonu yeniden başlattığımda ise yarım saat kadar telefonun ortasında bir yuvarlak dönüyor baya bir bekledikten sonra açılıyor kendiliğinden. Daha önce açılmayıp beni yarı yolda bırakmadı ama böyle bir şey başıma gelmesin diye buraya yazmak istedim. Bunun sebebi nedir bilen var mı?

AndroidBilgesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Can
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
2
Herkese iyi günler bu sorun 2 3 ayda bir başıma geliyor. Bildirim çubuğunda wifi ikonuna bastığım zaman wifi kapanmıyor ardından wifi menüsüne kesinlikle ulaşamıyorum. Telefonu yeniden başlattığımda ise yarım saat kadar telefonun ortasında bir yuvarlak dönüyor baya bir bekledikten sonra açılıyor kendiliğinden. Daha önce açılmayıp beni yarı yolda bırakmadı ama böyle bir şey başıma gelmesin diye buraya yazmak istedim. Bunun sebebi nedir bilen var mı?

Hard reset at düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dosyalarını yedekle hard reset at böyle çözülür yada rom değiştir

Oyla:
Üst Alt