Yardım Wifi Bağlantı var ama girmiyor

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
Merhaba wifiye bağlanıyorum ve full çekiyor ancak 3-4 dakika sonra sanki internet yokmuş gibi hiçbirşeye girmiyor yavaş olduğundanda değil sonra mobil veriye geçmek zorunda kalıyorum diğer kişilerde böyle sorun yok benim telefon nerde wifi olsa hep aynı

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Merhaba wifiye bağlanıyorum ve full çekiyor ancak 3-4 dakika sonra sanki internet yokmuş gibi hiçbirşeye girmiyor yavaş olduğundanda değil sonra mobil veriye geçmek zorunda kalıyorum diğer kişilerde böyle sorun yok benim telefon nerde wifi olsa hep aynı
aynı sorun bende de var 3 4 dakika sonra bağlı olsa da internet gidiyor wifi'ı sürekli kapatıp açmak zorunda kalıyorum

Oyla:

Mbulgan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Engineer
Konular
0
Bende de aynı problem var. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Oyla:

AZE*Aragorn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nail
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Bendede wi-fi mükemmel çekiyor hızda iyi. Oyunlarda ping var pubg oynuyorum. Ping yüzünden oymayamaz oldum. Bu xiaomilerde galiba wi-fi sorun çıkartıyor tüm modellerde.

Oyla:

Mbulgan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Engineer
Konular
0
Bendede wi-fi mükemmel çekiyor hızda iyi. Oyunlarda ping var pubg oynuyorum. Ping yüzünden oymayamaz oldum. Bu xiaomilerde galiba wi-fi sorun çıkartıyor tüm modellerde.
Sanırım onun uygulamaya uzun bas sonrasında uygulama bilgilerine gir, ordan pil kullanımı sonra pil optimizasyonu optimize edilmedi olarak işaretle.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-06-22-52-05-391_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-09-06-22-52-05-391_com.android.settings.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

AZE*Aragorn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nail
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Sanırım onun uygulamaya uzun bas sonrasında uygulama bilgilerine gir, ordan pil kullanımı sonra pil optimizasyonu optimize edilmedi olarak işaretle.
Miui pil tasarrufunu kısıtlama yok yaptım. Yine aynı durum. Amma internet hızı normal. Speedtestde gayet iyi gösteriyor. Teli yeniden başlatınca oyuna ilk girdiğinde normal ping çıkıp yeniden girince yine 300-500 arası. Delirmek üzereyim artık

Oyla:
Üst Alt