Yardım Wifi arızası

Tgrlefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugrul efe
Cihazım
İphone 11
Konular
1
robot süpürgenin wifisi olan viomi-vaccum-xxxx wifi ağı hiç bir telefonda görünmüyor 30 40 kere hard reset attım wifi ayarlarını resetledim robot üstünden fakat hiç bir şekilde o wifi ağını görüp süpürgeyi mi homeye bağlayamıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim daha önce böyle sıkıntılar çıkarmamıştı androidde denedim iosda denedim sonuç yok

Tgrlefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugrul efe
Cihazım
İphone 11
Konular
1
robot süpürgenin wifisi olan viomi-vaccum-xxxx wifi ağı hiç bir telefonda görünmüyor 30 40 kere hard reset attım wifi ayarlarını resetledim robot üstünden fakat hiç bir şekilde o wifi ağını görüp süpürgeyi mi homeye bağlayamıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim daha önce böyle sıkıntılar çıkarmamıştı androidde denedim iosda denedim sonuç yok
Yardımcı olacak yok mu?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Merhabalar

Olası çözümler
Sikayetvardan alıntıdır

Baştan bağlanan robot internette oluşan sorun sonrası çevrimdışı oldu ve bir daha Wİ-F'yi görmedi. Aynı dertten muzdarip çok kişi olduğunu gördüm kendimiz için araştırırken o nedenle yazmak istedim sorunu nasıl çözdüğümüzü. Burada yazan her şeyi hatta başka yerlerde de yazanlar dahil denedik ve hiçbir sonuç alamadık. Olay önce robotun üstündeki Home ve başlat tuşuna aynı anda basıp, hiç zaman kaybetmeden robot daha konuşurken taramayı başlatmakta. Bu süreyi olabildiğince hızlı tutarsanız bağlantı sağlanıyor, deneyin derim, biz tüm gün uğraşıp artık gece yarısı tam pes edecekken bu şekilde şans eseri çözdük.

Sorunu çözdüm Başka bir şikayetin altında okumuştum mi Home dan konumu Almanya yapıyoruz, cihaz ekranımızdan gidiyor. Cihazın üstündeki 2 tuşa 7 Sn... Basılı tutup Wi-Fi bağlantısını kesiyoruz ve yeniden bağlanıyoruz, cihaz ekranımıza geliyor. Haritalar silinmiyor korkmayın. Sonra alan düzenleme ve sanal duvar kısımları açılıyor.

Üst Alt