Yardım Wifi alıcı yamuk adaptör

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
mi wifi range extender pro bir alıcı kullanıyorum bu alıcı alalı. 4 5 sene olmuştur anlayacağınız garantisi yok cihazın görsellerdede göründuğü gibi cihaza taktığimız o adaptör cihaza yamuk takılıyor bazen ise düz oluyoe yamuk takılıykende çalisiyor düz ikende ve cihaza giren o adaptör o giriş bir yerinde made in türkey yazıyor türkiyedemi üretildi bu cihaz bi çakmalıktan korktum görselleri iletiyorum

Ekli dosyalar

• 20230709_014751.jpg
    20230709_014751.jpg
    970,6 KB · Görüntüleme: 35
  • 20230709_014744.jpg
    20230709_014744.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 35
  • 20230709_014813.jpg
    20230709_014813.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 35
  • 20230709_014759.jpg
    20230709_014759.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 36

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
hocam o aparat türkiyede üretilmiş çinde prizler ayrı oldugu için aparat ile gönderilmiş sıkıntı yok

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
hocam o aparat türkiyede üretilmiş çinde prizler ayrı oldugu için aparat ile gönderilmiş sıkıntı yok
Hocam peki bu yamukluk durumuna ne diyeceksiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HiddeNKinG hocam ilgilenebilirmisiniz?

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Hocam peki bu yamukluk durumuna ne diyeceksiniz

HiddeNKinG hocam ilgilenebilirmisiniz?
aparatın içinde sorun olabilir bendede öyleydi gittim kaliteli bi aparat alarak sorunu çözmüştüm

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
aparatın içinde sorun olabilir bendede öyleydi gittim kaliteli bi aparat alarak sorunu çözmüştüm
Hocam sizdedemi bu ürün var sizedemi böyle geldi bu ürün orijinalindedemi böyle birde benim ürünün arkasında fotoda görürsünüz çince yazılar var diğer bu ürünü sahip arkadaşlarımda ingilizce acaba aldığım satıcı çin ürünümü getirdi hani bi xiamoide bir çinden birde global sürüm var orijinal değilmi sizdede böyle

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
O dönüştürücü aparat Xiaomi'ye ait değil. Çin için üretilmiş olan cihazları Türkiye'de satan satıcılar elektrikçilerden 3-5 liraya kendileri alıp kutu içerisinde koyuyorlar. Dönüştürücüde arıza varsa açıp tamir edebilir (zaten iki tane basit levha var içinde) veya bir elektrikçiden siz de temin edebilirsiniz.

Arkadaşınızın kullandığı cihaz global ise dönüştürücüye ihtiyaç yoktur.

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
O dönüştürücü aparat Xiaomi'ye ait değil. Çin için üretilmiş olan cihazları Türkiye'de satan satıcılar elektrikçilerden 3-5 liraya kendileri alıp kutu içerisinde koyuyorlar. Dönüştürücüde arıza varsa açıp tamir edebilir (zaten iki tane basit levha var içinde) veya bir elektrikçiden siz de temin edebilirsiniz.

Arkadaşınızın kullandığı cihaz global ise dönüştürücüye ihtiyaç yoktur.
Çin cihazıda orijinal sayılıyor değilmi? ha global ha çin cihaz farketmiyor değilmi kutunun içerisine koyuyor dediniz ikinci elmi bu ürün yoksa?

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
Konuya bakabilecek varmı

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Konuya bakabilecek varmı

Kim konunun nesine bakacak? Zaten cevaplar verilmiş, açıklamalar yazılmış.

Evet Çin cihazı da orijinaldir ve sizin cihazınızda bir sorun görünmüyor. Söylediğim gibi eğer dönüştürücü arızalandıysa elektrikçiden yenisini alabilirsiniz. Zaten 5 yıldır kullanıyormuşsunuz cihazı sahte veya ikinci el olsa ne yapacaktınız? :D

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6

Evet Çin cihazı da orijinaldir ve sizin cihazınızda bir sorun görünmüyor. Söylediğim gibi eğer dönüştürücü arızalandıysa elektrikçiden yenisini alabilirsiniz. Zaten 5 yıldır kullanıyormuşsunuz cihazı sahte veya ikinci el olsa ne yapacaktınız? :D
Hocam pimpirik birisiyim ondan

Hocam olay o değildi aslında sorum o aparat kutunun içindemi geliyor herkerse böyle sorum bu yoksa ekstra alınan birşeymi o cihaza takılan şey 5 yıl olsa bile ben takıntılı bir insanım ondan soruyorum kutudamı geliyor bu aparat yoksa ailem buna ekstra bir aparatmı almış onu soruyorum yanıtınızı bekliyorum

Üst Alt