Yardım Widevine L1

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Merhaba aradım ancak bulamadım Forum da yazıldı ise kusura bakmayın. Mi9 lite bootloader kilidini açıp bir sürü rom denedim eu , crdroid, miroom vs sonra Android 10 11.0.1.0 global romu kurdum twrp den ama Netflix kuramadım sonra tekrar mi room kurdum Netflix kurdum bu sefer kuruldu ancak widevine
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
l1 sertifikası olmadığını gördüm l3 sertifikası var böyle olunca da Netflix de HD görüntü gelmiyor SD oluyor. Bende miflash tool ile bootloader kilidini kapatıp Android 9 eea Roma döndüm Netflix kurdum ancak widevine l1 yok bu konu hakkında bilginiz var mı . Hiçbir şekilde cihazına müdahale etmemiş arkadaşlarda Netflix de HD var ve widevine l1 sertifikası var donanım haber Forum da bu bilgiyi aldım . Bu sertifikayı tekrar almanın yolunu bulamadım bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim şu an global Android 9 yüklü root yok bootloader kilitli ama widevine l3

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Bazı yabancı forumlarda cihazda ki sağlam persist i yedekleyin diyenler var ilerde bozulmasına karşılık ama bu yedeği kursalar bile kesin gelip gelmediği belli değil sanırım net yazan kimseyi görmedim. Çok can sıkıcı bir durum ondan rom değiştirme işlerini artık fazla yapmıyorum persist bozulabilir diye
Persist değiştirilirse bir daha L1 sertifikası asla olmaz ROM değiştirirken o dosyayı değiştirmemek gerekiyor dikkat edilirse hiçbir şey olmaz ben de birkaç kez değiştirdim sorun olmadı bide işin tuhafı 4K video desteği geldi bana telefonda YouTube'a girdiğimde kasmadan oynatıyor :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

valla benim l3 şuanda l1 e çeviremedim bir türlü :) anakart degiştirme işi ne mantıklı bir fikirmiş gerçekten :D
Kardeşim valla çözümü böyle başka alternatif yok şuan yabancı forumları da araştır görürsün

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Buna nereden bakabiliriz nereden öğrenebiliriz cihaz L1 mi yoksa L3 mü diye..

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular