Yardım Whatsapp'tan Gelen Dosyalar Galeride Gözükmüyor

Wers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
2
Google fotoğraflar ile whatsapp ımages dosyasını ve fotoğraflarını görebiliyorum.

hala çözüm bulabilmiş değilim. bir kaç yurt dışı forumunda da aynı sorunlar yaşayanların olduğunu gördüm.
son güncelleme ile medyaların com.whatsapp klasörüne taşınması sebebi ile olduğunu söylüyorlar.

samsung telefonumun whatsapp uygulamasını güncellememiştim. galeride gelen fotoğraf ve videolar duruyor.
whatsapp tan gelen bir fotoğrafın dosya konumuna baktığımda com.whatsapp değil whatsapp klasörü içerisinde kaydedildiğini görüyorum.

sorun güncellenmeden midir bilemedim.

samsung telefonumun whatsapp sürümü 2.21.4.22
10T pro telefonumun whatsapp sürümü 2.21.12.28

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Google fotoğraflar ile whatsapp ımages dosyasını ve fotoğraflarını görebiliyorum.

hala çözüm bulabilmiş değilim. bir kaç yurt dışı forumunda da aynı sorunlar yaşayanların olduğunu gördüm.
son güncelleme ile medyaların com.whatsapp klasörüne taşınması sebebi ile olduğunu söylüyorlar.

samsung telefonumun whatsapp uygulamasını güncellememiştim. galeride gelen fotoğraf ve videolar duruyor.
whatsapp tan gelen bir fotoğrafın dosya konumuna baktığımda com.whatsapp değil whatsapp klasörü içerisinde kaydedildiğini görüyorum.

sorun güncellenmeden midir bilemedim.

samsung telefonumun whatsapp sürümü 2.21.4.22
10T pro telefonumun whatsapp sürümü 2.21.12.28
Hocam o sorun bendede olmuştu bilgisayara yedekleri aldım temiz bir format çektim düzelmedi araştırdım çogu kişide kendiliginden geçmiş neyse telefonu 2 3 kere kapattıp açtım sorunun düzeltgini gördüm

Wers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
2
Hocam o sorun bendede olmuştu bilgisayara yedekleri aldım temiz bir format çektim düzelmedi araştırdım çogu kişide kendiliginden geçmiş neyse telefonu 2 3 kere kapattıp açtım sorunun düzeltgini gördüm

Gün içinde bir kaç kez farklı zamanlarda kapatıp açtım fakat düzelme olmamıştı.
Noname dosyası nasıl oluyoda kendi kendine oluşuyor anlamış değilim.

Şarj olması bitsin bir kaç kez üst üste kapatıp açarım belki düzelir artık :)

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Gün içinde bir kaç kez farklı zamanlarda kapatıp açtım fakat düzelme olmamıştı.
Noname dosyası nasıl oluyoda kendi kendine oluşuyor anlamış değilim.

Şarj olması bitsin bir kaç kez üst üste kapatıp açarım belki düzelir artık :)
Noname WhatsApp olfugundan gelir noname dosyası bendede mevcut

Glshr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gülseher
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Aynı sorun bende de var gelen dosyalar kayıt olmuyor ve eski fotoğraflarımı da sildi malesef güncelleme sonrasında yaşadım bu sorunu çözüm bulursanız lütfen yazın

Wers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
2
Aynı sorun bende de var gelen dosyalar kayıt olmuyor ve eski fotoğraflarımı da sildi malesef güncelleme sonrasında yaşadım bu sorunu çözüm bulursanız lütfen yazın
Çözüm bulamadım whatsapp a da yazdım ama bir çözüm öneremediler.

Eski fotoğraflar silinmemiş olabilir. Dosya yöneticisinden android / media / whatsapp klasörleri içerisine bakabilirsiniz.

Google fotoğraflar ile whatsapp üzerinden gelen fotoğrafları dosya şeklinde görebiliyorum.

Üst Alt