Yardım WhatsApp'tan gbwhatsapp geçmek

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Merhaba, ben önceden gbwhatsapp kullanıyordum şimdi tekrar kullanmak istiyorum ama normal WhatsApp yüklü bende. Yedeklerimle yani sohbetlerimle beraber gbwhatsapp nasıl geçebilirim? Yardımcı olur musunuz bi yöntemi falan yok mu.

Emresword

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
Redmi Note10s
Konular
3
Bende normal Whatsapp tan aerowhatsapp'a geçtim sohbet yedeğini alıp gbwhatsapp'a geçince yedeği yükleyebilirsiniz. Bende sohbetlerde falan silinme olmadı.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Drive hesabiniza yedeklerseniz uygulamaya numarayla ilk girisinizde yedeginizi yuklemeniz için ekran gelir ama bazı modlu whatsapp uygulamaları banlanabiliyor diye biliyorum. Bilindik gelistiricilerinin uygulamalarini kullanmak daha güvenli olacaktır.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Bende normal Whatsapp tan aerowhatsapp'a geçtim sohbet yedeğini alıp gbwhatsapp'a geçince yedeği yükleyebilirsiniz. Bende sohbetlerde falan silinme olmadı.
Normal WhatsApp tan hangi WhatsApp modlu uygulamasına gectiniz link atabilir misiniz acabaa

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hangi wp+ sürümüne geçtiğin önemli değil. Sadece yedeğini al ve klasörü silme yeter, ancak "com.whatsapp" uzantılı kullan rahatlık olur.
Ben FMWhatsapp kullanıyorum ve çok da memnunum. Tavsiye ederim..

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Drive hesabiniza yedeklerseniz uygulamaya numarayla ilk girisinizde yedeginizi yuklemeniz için ekran gelir ama bazı modlu whatsapp uygulamaları banlanabiliyor diye biliyorum. Bilindik gelistiricilerinin uygulamalarini kullanmak daha güvenli olacaktır.
Bahsedilen aerowhatsappin linki:
Hangi wp+ sürümüne geçtiğin önemli değil. Sadece yedeğini al ve klasörü silme yeter, ancak "com.whatsapp" uzantılı kullan rahatlık olur.
Ben FMWhatsapp kullanıyorum ve çok da memnunum. Tavsiye ederim..

Yine denedim olmadı restore yapıyorum dosya bulunamadı falan diyor sonra ileri yapıp drive Dan yüklemeyi denedim ( dosya zaten var ana dizinde WhatsApp diye ) ama yuklemedi şu an ekte gördüğünüz gibi bekletiyor yardım eder misiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Plus versiyonlarda ve kırılmış uygulamalarda drive sistemi ve online sistem çalışmaz. Sana link vereceğim oradan dene.
8 saat sonra gelecek bir daha ki sms im uygulamayı silmeden falan yapabileceğim bir şey mi?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
8 saat sonra gelecek bir daha ki sms im uygulamayı silmeden falan yapabileceğim bir şey mi?

Maalesef uygulamayı değiştirmen gerekiyor. İstersen başka bir numara ile yedeği uygulama üzerine geçir sonrasında ayarlardan numaranı değiştirirsin.
Bu şekilde de sohbetini taşımış olacaksın. Çok fazla hattın üstünde deneme yapma geçici süre ban yersin.

FMWhatsapp

Telegram kanalı

Üst Alt