Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 117
  • Görüntüleme 10K

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Upload sitesinin reklamı benlik birşey değil. Siteyi masaüstü modunda açın ben her iki türlü de indirdim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yok o reklam değil de neyse gardasim

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Yok o reklam değil de neyse gardasim
Hocam birşeyi ima ederek konuşarak ayıp ediyorsunuz. Yardımcı olmak için yazıyorum ama sizin yazdığınız da hiç de hoş değil video çekip atayım yazdığım linkler ortada. İstediğiniz kişiye bunları gösterip sorun doğrusunu söyleyecektir o zaman bana inanırsınız. İyi forumlar size.

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Amaç o zaten numara engelleniyor numara degisimi ve sim kart falan iste
Yedek sim kart ta numara değişmiyor, kart yenileniyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Upload sitesinin reklamı benlik birşey değil. Siteyi masaüstü modunda açın ben her iki türlü de indirdim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
İşe yaramadı maalesef.

Son düzenleme:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
yedek sim kart işi bana mantıklı gelmedi
o numaranız zaten eski telefonların birinde çalışacaktır

sizin o numaranız o telefonda çalışmıyor
problem burada

o telefonda başka numara ile whatsapp çalışıyor

mantıksız bir hata

arkadaşın attığı whatsappın kendi sitesindeki paket yükleyici
hiçbir farkı yok play storedekinden

zaten bizim indirdiğimiz whatsappta orjinal whatsapp
başka numarayı girince oluyorda
o numarayı girince olmuyor :)

azrail6756

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kul
Cihazım
Cihaz
Konular
0
Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler
Bunla alakası yok Her telefonda Farklı WhatsApp kullanınca Oluyor O Hata Artık kız arkadaşlarım temayı özelliklerini seviyordu şimdi kullanamıyoruz stock rom yada root magisk alakası hiç yok benim telefonda hepsi var poco x3 telefonum magisk var root var stock rolu telefonumda da denedim aynı şey hepsi kardeşlerim

Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler
Bunla alakası yok Her telefonda Farklı WhatsApp kullanınca Oluyor O Hata Artık kız arkadaşlarım temayı özelliklerini seviyordu şimdi kullanamıyoruz stock rom yada root magisk alakası hiç yok benim telefonda hepsi var poco x3 telefonum magisk var root var stock rolu telefonumda da denedim aynı şey hepsi kardeşlerim

tolgaurazzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
Aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum redmi note 8 gm4 redmi note 12 pro da giriyor redmi cihazlarda ama Samsung cihazlarda hiçbir şekilde girmiyor veya kendi uygulaması olduğu halde çözümü bulursanız banada söyleyin takipteyim konuyu

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
aero kullanıyorum, son bir kaç gündür çıkıyor bende de. geliştirici bir çözüm bulur kanısındayım. tweet attım ama direkt ulaşabilecek varsa o yazsın kendisine (aero için)

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
aero kullanıyorum, son bir kaç gündür çıkıyor bende de. geliştirici bir çözüm bulur kanısındayım. tweet attım ama direkt ulaşabilecek varsa o yazsın kendisine (aero için)
Aero geliştiricisi Hazar Bozkurt aeroyu bırakalı çok oldu. Bırakmasaydı 10 numara bir uygulama idi.

yedek sim kart işi bana mantıklı gelmedi
o numaranız zaten eski telefonların birinde çalışacaktır

sizin o numaranız o telefonda çalışmıyor
problem burada

o telefonda başka numara ile whatsapp çalışıyor

mantıksız bir hata

arkadaşın attığı whatsappın kendi sitesindeki paket yükleyici
hiçbir farkı yok play storedekinden

zaten bizim indirdiğimiz whatsappta orjinal whatsapp
başka numarayı girince oluyorda
o numarayı girince olmuyor :)
Bir umut denedim ama olmadı. Telegramın gözünü seveyim.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Arkadaşlar baska bir telefondan WhatsApp i numaranizi yazdiginiz zaman baska telefona kod geliyor yani başka telefona oluyor. Numaraniz veya baska biseyle alakası yok sadece indirdiginiz apk veya orjinal WhatsApp izin olarak ne izni aliyorsa ayni telefon olduğunu algılıyor bu yüzden oluyor

Bize cihaz bilgilerini degistirecek bir uygulama lazim ben l posed den android faker kullandim ama işe yaramadi artık WhatsApp neyi biliyorsa ayni numarayla ayni telefon olmuyor. Yada wifi mac adres yada ne bileyim

mathdev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
math
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Geçici bir çözüm önersi: virtual master uygulamasını yükleyip sanal telefon oluşturdum. Android 9 tabanlı seçtim. Resmi siteden whatsapp apk dosyasını indirip kurdum, çalıştı.

Üst Alt