Soru WhatsApp teması değiştirme mümkün mü?

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui
Telefon Modeli
Resmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar iostaki görüntüyü Android'de root ile yakalamak mümkün mü?
WhatsApp plus vs kurarak yapılabiliyor ama pek güvenli değil gibi
Magisk ile falan birşeyler kurarak normal whatsappa tema giydirebilir miyiz?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam komple kaynak kodlarının değişmesi ayrı, ama harici olarak modül eklenmesi ayrı, hani en azından saf whatsapp olsa içindeki şifreleme algoritması güvenlik şeyleri en azından aynı kalır, birde windowsun hpnin bilmesi var, birde bi tane hintlinin bilmesi var :) fark büyük yoksa bende biliyorum güvenlik pek mümkün değil

Çok teşekkür ederim hocam sağolun
WhatsApp da,çok fazla değişen bir şey yok hocam,aynı server üzerinden gitmezse sohbetler sıkıntı olur zaten.
Ekstra özellikleri telefon içinden uyguluyor sistem.
Rica ederim

Oyla:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Bu konudaki com.whatsapp olan sürümü kullanıyorum,
kurulumda normal whatsapp ile birebir aynı,normal whatsapı silmeden önce dosyalardan klasör ismini değiştirin whatsapı silin sonra klasörü eski haline getirin ve apk yı kurun.
Yedek vs yapmadan direk menüde ilerleyin sohbet gelecektir.(elbette yerel sohbet yedeği olması gerek)
Hocam komple kaynak kodlarının değişmesi ayrı, ama harici olarak modül eklenmesi ayrı, hani en azından saf whatsapp olsa içindeki şifreleme algoritması güvenlik şeyleri en azından aynı kalır, birde windowsun hpnin bilmesi var, birde bi tane hintlinin bilmesi var :) fark büyük yoksa bende biliyorum güvenlik pek mümkün değil

Çok teşekkür ederim hocam sağolun
Hocam konuya bir göz atın elimden geldiğince yardımcı oluyorum ayrıca uzun zamandır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Ayrıca uygulamayı bir yerden güncelleme yapıyorum tamamen geliştiriciye ait işlemler, aynı isim altında başka forumlarda var ancak onlar kendi imzalarını attıkları için uyum sağlamıyor bu yüzden konuyu takip etmenizi öneririm. İyi forumlar dilerim..

Oyla:

GadReg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
25
Whatsapp Aero Gibi Modlu 3.Part Yazılımların Güvenlilik Kısmı Muallak O Yüzden Normal Whatsappı Kullanmanızı Öneririm.
Bu Konudu da Uzman Bir Hocamınızın Videosu Var Altta Linki Olucaktır İzleyip Fikir Sahipi Olabilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Whatsapp Aero Gibi Modlu 3.Part Yazılımların Güvenlilik Kısmı Muallak O Yüzden Normal Whatsappı Kullanmanızı Öneririm.
Bu Konudu da Uzman Bir Hocamınızın Videosu Var Altta Linki Olucaktır İzleyip Fikir Sahipi Olabilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Elbette tercih meselesi ancak sanırım üstteki mesajlardan haberdar değilsiniz, gizlilik politikasındaki güncellemeye göre
WhatsApp'ın 8 Şubat 2021 itibarıyla yürürlüğe gireceğini duyurduğu sözleşmenin maddeleri, kullanıcılar ile paylaşıldı. Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp, Türkiye'deki kullanıcılarına güncellenen koşullarını ve gizlilik ilkesini 8 Şubat'a kadar onaylamayanların uygulamayı kullanamayacağını bildiren sözleşme gönderdi.

AB ülkelerindeki kullanıcıları etkilemeyen Whatsapp güncelleme bildirisinde, "Hesabınızı silmeyi tercih ediyor ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız Yardım Merkezi'ni de ziyaret edebilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

WhatsApp'ın 4 Ocak'ta güncellenen Gizlilik İlkesinde yer alan maddeler şu şekilde;

WHATSAPP SÖZLEŞMESİ MADDELERİ

- Altyapının ve dağıtım sistemlerinin iyileştirilmesine yardımcı olmak,

- Hizmetlerimizin veya onların hizmetlerinin nasıl kullanıldığını anlamak,

- Facebook Şirketi Ürünleri genelinde emniyeti, güvenliği ve bütünlüğü artırmak; örneğin sistemleri güvence altına almak ve spam, tehditler, kötüye kullanım veya ihlal faaliyetleriyle mücadele etmek,

- Onların hizmetlerini ve sizin bunları kullanma deneyiminizi iyileştirmek, örneğin sizin için önerilerde bulunmak (ör. arkadaşlar, grup bağlantıları veya ilginç içeriklerle ilgili öneriler),özellikleri ve içeriği kişiselleştirmek, satın alımları ve işlemleri tamamlamanıza yardımcı olmak ve Facebook Şirketi Ürünleri genelinde ilgili teklifler ve reklamlar göstermek,

- WhatsApp deneyimlerinizi diğer Facebook Şirketi Ürünleri ile birleştirmenizi sağlayan entegrasyonlar sağlamak. Örneğin, WhatsApp'ta satın aldıklarınız için ödeme yapmak üzere Facebook Pay hesabınızı bağlamanıza imkan vermek veya WhatsApp hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınızla Portal gibi diğer Facebook Şirketi Ürünleri üzerinden sohbet etmenize olanak sağlamak.

WHATSAPP, KULLANICILARIN HANGİ VERİLERİNİ TOPLAYABİLİYOR?

Hesap Bilgileri

Bağlantılar

Durum Bilgisi

İşlem ve Ödeme Verileri

Müşteri Desteği ve Diğer İletişimler

Kullanım ve Kayıt Bilgileri

Cihaz ve Bağlantı Bilgileri

Konum Bilgileri

Çerezler

Başkalarının Sizin Hakkınızda Sağladığı Bilgiler (Üçüncü taraftan sağlanır.)

Kullanıcı Şikayetleri (Üçüncü taraftan sağlanır.)

WhatsApp’taki İşletmeler (Üçüncü taraftan sağlanır.)

Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları (Üçüncü taraftan sağlanır.)

Üçüncü Taraf Hizmetleri (Üçüncü taraftan sağlanır.)

TOPLANAN VERİLER NASIL KULLANILIYOR?

Yan Hizmetler

Emniyet, Güvenlik ve Bütünlük

Facebook Şirketleri Hakkındaki İletişimler

Kurumsal Etkileşimler

Oyla:
Üst Alt