Yardım Whatsapp sorunu MIUI 10.0.2.0 kararlı sürüm

Mute39

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhterem
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Mi 8 kullanıcısıyım. Dün akşam telefona güncelleme geldi. Yeni sürümü yükledim. Şöyle bir sorun var. WhatsApp'ta 1 msj gelmesine rağmen 2 sayısı çıkıyor ikon üstünde. Sildim yeniden yükledim olmadı verileri temizledim olmadı. Ne yaptıysam düzelmesi. Bütün bildirim ayarlarıda açık. Bunu nasıl düzeltebiliriz bilen varsa yardımcı olursa çok ama çok sevinirim.

Prometheus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Instagram'da da bildirim sorunu var. Msjlar geç düşüyor mesela bazen. İkon üstünde 1 yazıyor ama içine girince mesajı göremiyorum bazen. Güncelleme opa üzerinden ne zaman gelir acaba.

Ne zaman çözecekleri hakkında hiçbir fikrim yok, bekliyoruz sabırsızlıkla :)

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Yeni güncelleme gelene kadar bu sorun devam eder hocam biraz sabır biraz da takmamak lazım kolay gelsin :)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Aynı sorun bende de var whatsapp ta 2 yazıyor tek mesaj var. Diğer uygulamalarda da bildirimi açıyorum bir zaman sonra tekrar bildirim uyarısı alıyorum ama baktığım şeyin uyarısını veriyor tekrar. Sanırım ayarlardan geri bildirim göndermek gerekiyor ki xiaomi ona göre güncelleme yapsın.

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
10.0.2 hakkındaki düşünceleriniz neler, göze çarpan bir şey var mı? 179mb'lik bir güncelleme bana da geldi lakin henüz kurmadım. xiaomi mi6 china rom

Oyla:

salihcnplt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilk
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
guven
Konular
5
Aynı problem bende de var. Umarım en kısa zamanda çözülür
bende xiaomi mi 8 kullanicisiyum yeni tanistim xiaomi ile bende de benzer bir sorun var gelen msjlari gormuyorum uyari vermiyor whatsaap girdigim zaman msj gosteriyor bip uygulamasi da ayni uygulamaya girdigim zaman bildirimler geliyor uygulamayi acmassan bildirim veya msjjlar gelmiyor

Oyla:

salihcnplt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilk
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
guven
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Mi 8 kullanıcısıyım. Dün akşam telefona güncelleme geldi. Yeni sürümü yükledim. Şöyle bir sorun var. WhatsApp'ta 1 msj gelmesine rağmen 2 sayısı çıkıyor ikon üstünde. Sildim yeniden yükledim olmadı verileri temizledim olmadı. Ne yaptıysam düzelmesi. Bütün bildirim ayarlarıda açık. Bunu nasıl düzeltebiliriz bilen varsa yardımcı olursa çok ama çok sevinirim.
senin tlf yine iyi bildirim veriyor ama bende bildirimde yoktur sadece uygulamaya girdigim zaman bildirim aliyorym

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
10.0.2 hakkındaki düşünceleriniz neler, göze çarpan bir şey var mı? 179mb'lik bir güncelleme bana da geldi lakin henüz kurmadım. xiaomi mi6 china rom

Anlaşılan kimseye Miui 10.0.2 gelmemiş

Oyla:

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
Ben Instagramda almıyordum ya da WhatsAppta bir sohbetten birden fazla mesaj gelirse direkt 2 gösteriyor. Bazen 99 filan görünüyor. Bu bilgi sistemine alıştım ama ben

Oyla:

lifeplus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bunyamin
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Bankacı
Konular
2

Merhaba, bende de ayni sorun var ve ayrica bildirimler aninda dusmuyor. MI 8 lite kullaniyorum daha 2. gunum
cin romu yuklu telefonumda

Oyla:
Üst Alt