Yardım WhatsApp PP değiştirme hatası.

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Evet değerli arkadaşlar.Telefondan WhatsApp vb uygulamaları güncellediğim gün.Oreo ya geçtiğinden beri temiz kurulum olsun diye fabrika ayarlarına sıfırlayayım dedim.Sıfırladım.Uygulamaları tekrar kurdum.Muhtemelen o günkü gelen WhatsApp güncellemesinden dolayı ama pp yıl değiştirirken uygulama duruyor.
Konunun izinlerle alakalı olduğunu düşündüm.Çünkü hızlı resim vb sitelere girip resimi telden upload etmek isteyince de depolama seçince yine miui hatası verdi.Ama izinlerde eksik bir izin göremedim.Bilgisi olan

Not:Resim koymak istedim de yukarıdaki nedenlerden mobilde resim koyamıyorum şuanlık.Kurcalamaya devam.

Noblex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mix 2
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
Evet değerli arkadaşlar.Telefondan WhatsApp vb uygulamaları güncellediğim gün.Oreo ya geçtiğinden beri temiz kurulum olsun diye fabrika ayarlarına sıfırlayayım dedim.Sıfırladım.Uygulamaları tekrar kurdum.Muhtemelen o günkü gelen WhatsApp güncellemesinden dolayı ama pp yıl değiştirirken uygulama duruyor.
Konunun izinlerle alakalı olduğunu düşündüm.Çünkü hızlı resim vb sitelere girip resimi telden upload etmek isteyince de depolama seçince yine miui hatası verdi.Ama izinlerde eksik bir izin göremedim.Bilgisi olan

Not:Resim koymak istedim de yukarıdaki nedenlerden mobilde resim koyamıyorum şuanlık.Kurcalamaya devam.
Ayni sorun bendede var

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Mobilden fotoğraf yükleyemiyorum.Gerekli izinler tarayıcıya verilmiş olsa da sadece kameraya giriyor ama galeri ön izlemesinde çarpı simgesi var.Sisteme rapor yolladım.Kısa zamanda bir sonuç alırız gibime geliyor.

Oyla:

Noblex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mix 2
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
Mobilden fotoğraf yükleyemiyorum.Gerekli izinler tarayıcıya verilmiş olsa da sadece kameraya giriyor ama galeri ön izlemesinde çarpı simgesi var.Sisteme rapor yolladım.Kısa zamanda bir sonuç alırız gibime geliyor.
Whatscrop diye uygulama var playstore de ben onunla değiştirdim profil resmini

Oyla:

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Whatscrop diye uygulama var playstore de ben onunla değiştirdim profil resmini

Fikir için teşekkürler hocam.Uygulamayı görmüştüm de.Zaten pek önemli değildi benim için şu sıralar pp.Bende çok yakında güncelleme gelir dedim.3.parti uygulamalar can sıkıyor.

Oyla:
Üst Alt