Uygulama WhatsApp Plus v17.70 - AlexMods | 16.02.2024

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Bu aralar pek bakamadım hocam, linkler yenilendi.
Hocam merak ettiğim bir konu var. Bu uygulamaları kullanınca olurda yakalanıp WhatsApp'tan ban yersek tekrar hesabı kurtarma durumu oluyor mu yoksa o numara ile bir daha asla WhatsApp kullanamıyor muyuz?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam merak ettiğim bir konu var. Bu uygulamaları kullanınca olurda yakalanıp WhatsApp'tan ban yersek tekrar hesabı kurtarma durumu oluyor mu yoksa o numara ile bir daha asla WhatsApp kullanamıyor muyuz?
İlk ban yemede kısa süreli engelliyor sonra açılıyor ikinciye affetmeyebilir. Zaten geliştiriciler anti ban işini yeniden düzenledi değişim günlüğünde yazıyor. FM de kullanabilirsiniz ben yıllardır kullanıyorum

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
İlk ban yemede kısa süreli engelliyor sonra açılıyor ikinciye affetmeyebilir. Zaten geliştiriciler anti ban işini yeniden düzenledi değişim günlüğünde yazıyor. FM de kullanabilirsiniz ben yıllardır kullanıyorum
Teşekkürler hocam

Son düzenleme:

dmrcnugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
mi10t
Konular
0
Hocam selamlar, bende geçen gün sorun yaşadım. 1 saat ban koydu wp. Korkudan silip orjinalini yükledim. Bunda ban yeme riski oluyor mu? Önceden böyle bir durum olmuyordu

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam selamlar, bende geçen gün sorun yaşadım. 1 saat ban koydu wp. Korkudan silip orjinalini yükledim. Bunda ban yeme riski oluyor mu? Önceden böyle bir durum olmuyordu
WhatsApp 3.parti uygulamaların önüne geçmeye çalışırken orjinal sürüm kullanan kişileri dahi yanlışlıkla banlamışlığı var hocam. Anti ban yaması yenilendi ondan geçici ban yemişsiniz sürekli değişim yapmazsanız sorun olmaz.

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
özelliklerini ve wep whatsapp bu aralar kullanmayın ban atıyor bilginize.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
özelliklerini ve wep whatsapp bu aralar kullanmayın ban atıyor bilginize.
Genel olarak yeni plus kullanıcılarına ban atıyor yani sıfırdan kurulumda ancak anti ban yenilendi yeniden olur mu bilemiyorum. Ben bir kaç kez yedek üzerinden geri yükleme yaptım ve pc versiyonunu kullanıyorum sorun çıkarmadı hocam

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Genel olarak yeni plus kullanıcılarına ban atıyor yani sıfırdan kurulumda ancak anti ban yenilendi yeniden olur mu bilemiyorum. Ben bir kaç kez yedek üzerinden geri yükleme yaptım ve pc versiyonunu kullanıyorum sorun çıkarmadı hocam
aero kullanıyordum içerik üretiye sorunu yazdım orjinale dönün demiş sonrasın da web ve fonksiyon düğmeleri ve toplu mesajı kullanmayın yeni bi güncelleme verene kadar demiş dikkatli olmakta fayda var.

Üst Alt