Uygulama WhatsApp Karanlık Mod

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bu özellik kapatıp açınca tekrar aydınlık moda geçiyor diye biliyorum, 2 gün önce denemiştim bende ( en azından android 9 için )
WhatsApp'ın internetten aratıp 2.19.357 ve sonraki sürümlerini indirip kurarsanız direk karanlık temasını kullanabiliyorsunuz ( android 9 da bu şekilde yaptım, android 10 da geliştirme seçeneklerini açınca direk oluyormuş)
bu başlık altında da belirtmiştim Tema - WhatsApp tema karanlık mod isteği

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bu özellik kapatıp açınca tekrar aydınlık moda geçiyor diye biliyorum, 2 gün önce denemiştim bende ( en azından android 9 için )
WhatsApp'ın internetten aratıp 2.19.357 ve sonraki sürümlerini indirip kurarsanız direk karanlık temasını kullanabiliyorsunuz ( android 9 da bu şekilde yaptım, android 10 da geliştirme seçeneklerini açınca direk oluyormuş)
Bende olmadı hocam and10 beta indirip kurdum gelmedi karanlık mod

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çok teşekkürler, sorun wp sürümünde değil. Mt managerde imiş, solid Explorer ile denedim oldu

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

hocam henüz karanlık mod gelmedi ben beta test sürümünü kullanıyorum en son sürüm

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Çok teşekkürler, sorun wp sürümünde değil. Mt managerde imiş, solid Explorer ile denedim oldu

haha-- haha-- her açtığım konuda solid ile vermişimdir genelde ama bir çok kullanıcıda sorun olduğu için bunu mt manager ile yapayım dedim bu defada sizde sorun oldu hocam. :@

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
haha-- haha-- her açtığım konuda solid ile vermişimdir genelde ama bir çok kullanıcıda sorun olduğu için bunu mt manager ile yapayım dedim bu defada sizde sorun oldu hocam. :@
Birinin hata verdiğinde diğeri vermiyor. Sizin suçunuz değil, sorun yok hocam :D

Üst Alt