Soru Whatsapp görüntü kalitesi sorunu (yetkili bakarsa sevinirim)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
İşte bu çözüm olabilir hatta muhtemelen farklı custom rom vs ile de yapacağımı düşünüyorum hatta gömülü kamerayı vs bile ayaralayabilirim ancak sıfır telefonun sırf bu yüzden illegal yollarıyla neden uğraşayım ki satıcının sorunu sorumluluğu kabul etmesi ve çözümü sunması gerekiyor diye düşünüyorum
Hocam mantıken kamera uygulamasında ön ve arka kamera sorunsuz çalışıyor ise ve WhatsApp harici uygulamalarda da sorun yok ise Xiaomi'nin yapabileceği bir şey yok bence.

Sıradanbiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
S10
Konular
1
Sadece kendi kamerasında sorunsuz (kalitesi çok düşük ama ) 3.parti uygulama olarak duo,meet,instagram,facebook,whatsapp vb birçok uygulamalarda yüz kısmı beyaz lekeli ve bozuk sanki direkt filtre uyguluyor gibi görünüyor. Destek kısmında yazılımsal hiç bir bilgi de verilmiyor ki sadece temizlik yapıp güncelleme yapın demek ne kadar teknikse o kadar bilgi.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Sadece kendi kamerasında sorunsuz (kalitesi çok düşük ama ) 3.parti uygulama olarak duo,meet,instagram,facebook,whatsapp vb birçok uygulamalarda yüz kısmı beyaz lekeli ve bozuk sanki direkt filtre uyguluyor gibi görünüyor. Destek kısmında yazılımsal hiç bir bilgi de verilmiyor ki sadece temizlik yapıp güncelleme yapın demek ne kadar teknikse o kadar bilgi.
Son çare olarak servise gönderebilirsiniz. Önceki versiyon rom yükleyip gönderirler tahminimce :)

Sıradanbiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
S10
Konular
1
Kesin çözüm olur deseler onu da yapacağım

Üst Alt