Çözüldü Whatsapp giriş sorunu

semthan250

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
39
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hyper os
Telefon Modeli
Mi 11t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar iyi forumlar
Dün akşam mi 11t pro cihazımı formatladım formattan sonra whatsappa giremiyorum RESMİ WHATSAPP UYGULAMASINA SAHİP OLMANİZ GEREKİR Hatasi veriyor ne yaptıysam olmadı play storden indiriom olmuyo direk Whatsapp sitesinden indiriom olmuyo modlu whatsapplari denedim aynı giremiyorum teli bida formatladım olmadı hyperos yazılımı yükledim yine aynı . Ne yaparsam düzeltebilirim

Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-15-14-39-18-053_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-08-15-14-39-18-053_org.telegram.messenger.jpg
    562 KB · Görüntüleme: 96
Çözüm
Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum whatsapp bir türlü giriş yapılamıyor resmi whatsapp uygulaması hatası alıyorum cihaz 11t pro ve yeni hyperos yükledim play store da sertifikalı değil . Magisk mi yüklemeliyim şimdi detaylı anlatırsanız sevinirim
Öncelikle root atmanız ve aşağıdaki uygulamaları kurmanız gerekir. Cihazınızda bootloader kilidi açık olduğundan ve googe play sertifikasının olmaması nedeniyle resmi whatsapp uygulaması orjinalliği doğrulayamadığı için bu hatayı alıyorsunuz.
Yapılan işlemler sistemi kandırmak için gerekenler. :D

Wa Enhancer Güncellemeleri ve İpuçları

Resmi olmayan WhatsApp sorununu aşmak için ne gerekiyor? Sadece iki şey, Play Integrity'de "Device "ı geçmek (chiteman...​

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam şu an Endonezya hyperos indireceğim OS1.0.3.0.UKDIDXM çünkü Google arama ve mesajlaşma uygulamasından gına geldi neyse bu sürümü fastboot ile yükleyeceğim yükledikten sonra magisk i yüklemek için twrp yüklemem gerekiyor öyle değil mi işte sorun orada başlıyor hyperos uyumlu twrp varmı varsa yükleme işlemi eski miui gibi mi yükleniyor rehber varsa süper olur valla kafayı yicem
Cihazına uyumlu twrp kurup magisk ile root işlemini yapabilirsiniz. Bir konu ekledim umarım cihazınız doğrudur siz bir kontrol edin.

Oyla:

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Cihazına uyumlu twrp kurup magisk ile root işlemini yapabilirsiniz. Bir konu ekledim umarım cihazınız doğrudur siz bir kontrol edin.
Cihazim 11t pro (vili ) bu sizin attığınız rehber hyperos içinde geçerli değil mi hocam

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
Öncelikle root atmanız ve aşağıdaki uygulamaları kurmanız gerekir. Cihazınızda bootloader kilidi açık olduğundan ve googe play sertifikasının olmaması nedeniyle resmi whatsapp uygulaması orjinalliği doğrulayamadığı için bu hatayı alıyorsunuz.
Yapılan işlemler sistemi kandırmak için gerekenler. :D
Hocam ben curtana cihazını kullanıyorum. Kullandığım rom stock hindistan romu idi sorunsuz wp kullanabiliyordum fakat telefonu fabrika ayarlarına çevirdikten sonra wp ye girememeye başladım. Sorun sizin dediğiniz gibi olsa benim telefonumdan kimsenin wp hesabına girilmemesi lazım fakat başka bir numara ile giriş yapmayı denedim ve sorunsuz giriyor. Kendi telefon numaramı da başka telefonda denedim yine sorunsuz giriyor. Yani sorunum kendi telefon numaramın kendi telefonumda wp ye girmemesi. Sorunu çözemedim ne yapmam gerekiyor?Teşekkürler.

Edit: Cihazımı rootladım magisk ve LSposed yükledim fakat bundan sonra ne yapılması gerektiğini bilmiyorum

Son düzenleme:
Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam ben curtana cihazını kullanıyorum. Kullandığım rom stock hindistan romu idi sorunsuz wp kullanabiliyordum fakat telefonu fabrika ayarlarına çevirdikten sonra wp ye girememeye başladım. Sorun sizin dediğiniz gibi olsa benim telefonumdan kimsenin wp hesabına girilmemesi lazım fakat başka bir numara ile giriş yapmayı denedim ve sorunsuz giriyor. Kendi telefon numaramı da başka telefonda denedim yine sorunsuz giriyor. Yani sorunum kendi telefon numaramın kendi telefonumda wp ye girmemesi. Sorunu çözemedim ne yapmam gerekiyor?Teşekkürler.

Edit: Cihazımı rootladım magisk ve LSposed yükledim fakat bundan sonra ne yapılması gerektiğini bilmiyorum
Konu başında gerekli uygulamalar mevcut hocam.
Mod - WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 17.08.2024

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam konudaki "Play Integrity'de "Device "ı geçmek (chiteman modülünü kullanın)" cümlenizi anlamadım. Play Integrity modülünü magisk ile kurdum ama daha sonra ne yapmam gerek?
Chiteman geliştiricinin ismi 2 modülü kurup lsposed üzerinden BootloaderSpofer modülünü etkinleştirme yapın ve ayarlardan WhatsApp uygulamasını işaretleyin. Cihazı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
Chiteman geliştiricinin ismi 2 modülü kurup lsposed üzerinden BootloaderSpofer modülünü etkinleştirme yapın ve ayarlardan WhatsApp uygulamasını işaretleyin. Cihazı yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Hocam Allah sizden razı olsun. Sonunda oldu girebildimmm. Çok teşekkür ederim çoook. İnternette hiçbir sitede böyle bir bilgiye rastlamadım helal olsun size hocam. Hocam bu arada Wa Enhancer kullanmasam olur mu? Benim için orijinal wp ye girmek yeterliydi.

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam Allah sizden razı olsun. Sonunda oldu girebildimmm. Çok teşekkür ederim çoook. İnternette hiçbir sitede böyle bir bilgiye rastlamadım helal olsun size hocam. Hocam bu arada Wa Enhancer kullanmasam olur mu? Benim için orijinal wp ye girmek yeterliydi.
Olur hocam sorun yok olay tamamen WhatsApp uygulamasının cihazın bootloader kilidini kontrol etmesi ve play sertifikası olmamasından kaynaklı sorun çıkarıyor. Onu çözdük şimdi isterseniz wa enhancer modülünü de kurabilirsiniz tabi tercih sizin.

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
Olur hocam sorun yok olay tamamen WhatsApp uygulamasının cihazın bootloader kilidini kontrol etmesi ve play sertifikası olmamasından kaynaklı sorun çıkarıyor. Onu çözdük şimdi isterseniz wa enhancer modülünü de kurabilirsiniz tabi tercih sizin.
Teşekkür ederim hocam. Kurduğum modüller sürekli etkin kalmalı değil mi hocam. Devre dışı kaldığı an çıkış yapar mı? Her şey için çok teşekkür ederim tekrardan.

Oyla:
Üst Alt