Yardım WhatsApp Galeri Problemi

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Merhaba arkadaşlar. WhatsApp’ta gruplardan gelmiş saçma sapan resimler galerimde yok (sildim) ama birine WhatsApp’tan birine resim gönderirken sanki o saçma sapan resimleri silmemişim gibi görünüyor medyada. Üzerine tıklayınca “Dosya biçimi desteklenmiyor” yazıyor. Ben bunları görmek istemiyorum, sildiğim hâlde orada görünüyor olmasını nasıl engelleyebilirim, bilgisi olan var mı? Sil-yükle yaptım ama hâlâ görünüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Video koydum arkadaşlar, şöyle bir sorun:

Ekli dosyalar

• Screen.mp4
    1,3 MB · Görüntüleme: 53

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Çok garip. Ben direk hallolur sanmıştım. Özür dilerim aklıma başka bişey gelmiyor.
Estağfurullah hocam, anlamadım ben de. Arkadaşta Redmi Note 8 var, onda da aynı problem varmış. İlla twrp mi yapmalıyım, bilmiyorum.

Oyla:

Eren2518

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. WhatsApp’ta gruplardan gelmiş saçma sapan resimler galerimde yok (sildim) ama birine WhatsApp’tan birine resim gönderirken sanki o saçma sapan resimleri silmemişim gibi görünüyor medyada. Üzerine tıklayınca “Dosya biçimi desteklenmiyor” yazıyor. Ben bunları görmek istemiyorum, sildiğim hâlde orada görünüyor olmasını nasıl engelleyebilirim, bilgisi olan var mı? Sil-yükle yaptım ama hâlâ görünüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Video koydum arkadaşlar, şöyle bir sorun:
Ben buldummm bende de bu sorun vardı sonunda kurtuldum eğer hâlâ buralardaysanız ve yapamadıysanız seve seve yardımcı olmak isterim

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Ben buldummm bende de bu sorun vardı sonunda kurtuldum eğer hâlâ buralardaysanız ve yapamadıysanız seve seve yardımcı olmak isterim
Siz yine de yazın hocam, başkası görür faydalanır.

Oyla:

Eren2518

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Siz yine de yazın hocam, başkası görür faydalanır.
Tamam olur hocam. Çok basit aslında sadece çoğu kişinin unuttuğu bir şey. Google fotoğraflara giriyorsunuz eğer o resim bir drive hesabınıza kaydedilmişse sağ üstten o drive hesabının bulunduğu maili seçiyorsunuz sonra Google fotoğraflarda o resim görünüyor mesela iinternetten indirilmişse download klasöründe görünüyor ama beyaz bir sayfa şeklinde. Siz ona basılı kalıp siliyorsunuz ve wpden kalkıyor ama driveden kalkmıyor yedeklediğiniz veri her neyse drivede kalıyor. Hayırlı günler dilerim.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Tamam olur hocam. Çok basit aslında sadece çoğu kişinin unuttuğu bir şey. Google fotoğraflara giriyorsunuz eğer o resim bir drive hesabınıza kaydedilmişse sağ üstten o drive hesabının bulunduğu maili seçiyorsunuz sonra Google fotoğraflarda o resim görünüyor mesela iinternetten indirilmişse download klasöründe görünüyor ama beyaz bir sayfa şeklinde. Siz ona basılı kalıp siliyorsunuz ve wpden kalkıyor ama driveden kalkmıyor yedeklediğiniz veri her neyse drivede kalıyor. Hayırlı günler dilerim.
Yok hocam, Google Fotoğraflar'da görünmüyor ama WhatsApp'tan gönderirken görünüyor.

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Hocam galeride görünmeyen ama WhatsApp'ta görünen resimler benimde başıma gelmişti. Herhangi bir dosya yöneticisinden .nomedia araması yapın onlardan birinde bahsettiğiniz resimler çıkıyor. Klasörü silince sorun ortadan kalkacaktır.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam galeride görünmeyen ama WhatsApp'ta görünen resimler benimde başıma gelmişti. Herhangi bir dosya yöneticisinden .nomedia araması yapın onlardan birinde bahsettiğiniz resimler çıkıyor. Klasörü silince sorun ortadan kalkacaktır.
Baktım şimdi ama öyle bir klasör bulunamadı hocam.

Oyla:

Azad_ggr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Azad
Cihazım
Xiaomi redmi 8
Konular
0
Çok garip. Ben direk hallolur sanmıştım. Özür dilerim aklıma başka bişey gelmiyor.
Arkadaşlar benimde diyo dosya biçimi desteklemiyor ne yaptıysam kalkmadı 2 defa watsapi sildim dosyaları kontrol ettim bı kaç uyglama dahi sildim işe yaramadı lütfen yardımcı olurmusunuz

Oyla:
Üst Alt