Yardım WhatsApp Galeri Problemi

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Merhaba arkadaşlar. WhatsApp’ta gruplardan gelmiş saçma sapan resimler galerimde yok (sildim) ama birine WhatsApp’tan birine resim gönderirken sanki o saçma sapan resimleri silmemişim gibi görünüyor medyada. Üzerine tıklayınca “Dosya biçimi desteklenmiyor” yazıyor. Ben bunları görmek istemiyorum, sildiğim hâlde orada görünüyor olmasını nasıl engelleyebilirim, bilgisi olan var mı? Sil-yükle yaptım ama hâlâ görünüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Video koydum arkadaşlar, şöyle bir sorun:

Ekli dosyalar

• Screen.mp4
    1,3 MB · Görüntüleme: 53

Shroom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi redmi 8
Konular
2
Whatsapptaki sohbeti komple silersen onlar ortadan kalkar.

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam açtığınız menüde üzerine basılı tutunca (1 kere basınca değil) silme seçeneği vermesi lazım, vermiyor mu?

Bundan sonraki süreçte de whatsApp ayarlarinizda veri ağ kullanımı sekmesinden medyayı otomatik indir seçeneklerini medya yok diye kapatırsanız bundan sonraki süreçte sadece sizin tikladiginiz medyalar açılır, sohbet ayarları kısmında medya görünürlüğü kısmını kapatırsanız medyayı açsanız bile galeriye kaydetmez.

Son düzenleme:
Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam açtığınız menüde üzerine basılı tutunca (1 kere basınca değil) silme seçeneği vermesi lazım, vermiyor mu?

Bundan sonraki süreçte de whatsApp ayarlarinizda veri ağ kullanımı sekmesinden medyayı otomatik indir seçeneklerini medya yok diye kapatırsanız bundan sonraki süreçte sadece sizin tikladiginiz medyalar açılır, sohbet ayarları kısmında medya görünürlüğü kısmını kapatırsanız medyayı açsanız bile galeriye kaydetmez.
Sorunu anlamadınız sanırım. Galerimden sildiğim görsel, WhatsApp’tan mesaj gönderirken sanki telefonumda varmış gibi görünüyor ama tıklayınca dosya biçimi desteklenmiyor diyor, hâlbuki silmiştim bunları ben.

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Yok hocam sorunu anladım. Whatsappta dosya üstüne basılı tutunca demek istedim. Yani şu şekilde;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorunu anlamadınız sanırım. Galerimden sildiğim görsel, WhatsApp’tan mesaj gönderirken sanki telefonumda varmış gibi görünüyor ama tıklayınca dosya biçimi desteklenmiyor diyor, hâlbuki silmiştim bunları ben.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Whatsapp'ı arka plandan kapatıp yeniden girerseniz silinmiş olarak görünür. Bu Xiaomilere özel bir sorun değil. Eski cihazım Samsung'tu, onda da oluyordu. Eğer uygulamayı kapatıp açmak işe yaramazsa telefonu yeniden başlat.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Yok hocam sorunu anladım. Whatsappta dosya üstüne basılı tutunca demek istedim. Yani şu şekilde;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Cevabınız için teşekkür ederim ama böyle bir seçenek yok maalesef. Bende şöyle görünüyor:
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Whatsapp'ı arka plandan kapatıp yeniden girerseniz silinmiş olarak görünür. Bu Xiaomilere özel bir sorun değil. Eski cihazım Samsung'tu, onda da oluyordu. Eğer uygulamayı kapatıp açmak işe yaramazsa telefonu yeniden başlat.
Hayır hocam, aylardır sürüyor bu sorun ve kapatıp açmayla düzelmedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-08-01-26-33-958_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-06-08-01-26-33-958_com.whatsapp.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 14
Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım