Yardım WhatsApp çok fazla pil yiyor !

ebaofficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege Ayhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar herkese ! Bu gün ilk defa şarj kontrolü yaptım mi 8 cihazımda (son global beta sürümü yüklü) ve whatsapp bu kadar az kullanımda %36 gibi büyük bi pil oranını yemiş. Özellikle tarayıcının ne kadar kullanıldığını da attım ve 5-6 kat daha fazla kullanmama rağmen çok daha az pil yemiş. Ve şarjım %12 kaldığında ekran sürem 4 saatti. Bildiğim kadarıyla bu çok az bi süre. Bu yüzden hepinizden yardım bekliyorum yanlış bir ayar mı açtım whatsappla ilgili çözemedim ama uzun bi süredir şarjım çok hızlı bitiyor. Şimdiden teşekürler.

Malafonkok1996

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi a1
Konular
6
Ben de onu gördüm az önce araştırırken. Nasıl dikkatli olacağım ki kullananlar ban yiyebiliyormuş. Tek dikkat edebileceğim yöntem yüklememek. Başka fikri olan var mı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu gün içerisinde görüntülü konuşmadım maalesef ama görüntülü konuşma gerçekten şarj yiyor ona şahit olmuştum.

Onu nasıl yapacağım acaba ?
linkini atabillirim istersen

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Ben de onu gördüm az önce araştırırken. Nasıl dikkatli olacağım ki kullananlar ban yiyebiliyormuş. Tek dikkat edebileceğim yöntem yüklememek. Başka fikri olan var mı acaba ?

Bu gün içerisinde görüntülü konuşmadım maalesef ama görüntülü konuşma gerçekten şarj yiyor ona şahit olmuştum.

Onu nasıl yapacağım acaba ?
play storede program var anlık cpu kullanmı gösteren yüksekse sorun wpde ama düşükse pilde sıkıntı olabilir

Oyla:
Üst Alt