Yardım WhatsApp çift uygulamada medyaları göremiyorum

atraksiy10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 11.0.2 Kararlı
Telefon Modeli
Mi9 SE
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler arkadaşlar,
WhatsApp'ı çift uygulama olarak kullanıyorum. Normalinde sorun yok. Klon olanda dosya, resim vb alamıyorum. "Yükleme tamamanamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" uyarısı veriyor. Aynı şekilde ben telefonumdan bir fotoğraf göndermek istediğimde "üzgünüz bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil" diye uyarı veriyor. Durumlardaki fotoğraflara girdiğimde indir butonu çıkıyor ve indirmiyor. İzinleri tekrar tekrar kontrol ettim, herhangi bir kısıtlama yok.

Whatsapp areo kurdum ama onda da aynı şekilde sorun var. Yardımcı olabilecek var mı?

Not: Instagram'ı da çift uygulama kullanıyorum. Orada sıkıntı yok.

atraksiy10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
whatsapp depolama alanını göremiyor büyük ihtimal izni verilmemiş. uygulama verilerini sıfırlayıp tekrar ilk açtığınızda soracaktır. yada whatsapp uygulama ayarlarına girip izinleri kontrol edebilirsiniz

Öyle gibi duruyor ama dediğiniz işlemleri yaptım. Birkaç defa komple silip, verileri temizleyip tekrar kurdum ama olmadı. İzinleri de kontrol ettim. Tüm izinleri verdim.

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
WhatsApp klasör (sohbetler, fotoğrafları, vb.. verileri) var olan klon yaparsan iki WhatsApp uygulamalar WhatsApp klasörü erişimi farklı hesap olduğu sorunu yaşıyorsun.
Yeni kullanıcı oluşturup WhatsApp indirip giriş yaparak sorunu çözülüyor.

Oyla:

atraksiy10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
WhatsApp klasör (sohbetler, fotoğrafları, vb.. verileri) var olan klon yaparsan iki WhatsApp uygulamalar WhatsApp klasörü erişimi farklı hesap olduğu sorunu yaşıyorsun.
Yeni kullanıcı oluşturup WhatsApp indirip giriş yaparak sorunu çözülüyor.

Hocam kusura bakma anlamadım yazdığınızı. Normal olanda sorun yok. Klon olanı birkaç defa yeniden kurdum.

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Eskiden vardı güncellemeden sonra seçeneği bulunamadı.

İkinci alanı (ikinci telefon hafızası) oluşturmak için
Ayarları > Ayrıcalıklı özellikler > ikinci alan girin.
"İkinci alanı aç" butonu basarak ikinci kullanıcı geçişi yapacak. Geri dönmek istediğini zaman ana sayfa uygulamaları oraya birinci tıklayarak geri döneceksin yapmayan için videoyu izle

Oyla:

atraksiy10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
İkinci alanı açmayı biliyorum ama o şekilde kullanmak çok zahmetli.

Oyla:

Ege Sayman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Gül
Cihazım
redme not 8 pur
Konular
10
Hocam kusura bakma anlamadım yazdığınızı. Normal olanda sorun yok. Klon olanı birkaç defa yeniden kurdum.
bende de oluyor aynısı çözemedim.. facebook oygulaması galeriye erişiyor.. ama çift uygulama facebook ile bir şey paylaşmak istesem galeri boş görünüyor.. yüzlerce video ve resim var ilen..

Oyla:
Üst Alt