Soru Whatsapp bildirim sorunu

krpnrmstf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
14
Arkadaşlar merhabalar, whatsappta bildirimler geç geliyor, wifi ortamında anında ama hücresel veride gecikmeli geliyor veya whatsappa girince geliyor, telefondanki her türlü bildirim ayarlarını denedim, hattım 3gli acaba bu yüzden mi diye düşünmeye başladım

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Arkadaşlar merhabalar, whatsappta bildirimler geç geliyor, wifi ortamında anında ama hücresel veride gecikmeli geliyor veya whatsappa girince geliyor, telefondanki her türlü bildirim ayarlarını denedim, hattım 3gli acaba bu yüzden mi diye düşünmeye başladım
İnternetinizde aile veya çocuk sınırlaması varsa ondan olabilir.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
İphone 5sden geçiş yaptım onda bi sorun yoktu çözemedim
Android de olabiliyor. Hattınızın online işlemlerine bakın. Güvenli internet açıksa. Aile veya çocuk modu kapatın deneyin derim.

krpnrmstf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
14
Android de olabiliyor. Hattınızın online işlemlerine bakın. Güvenli internet açıksa. Aile veya çocuk modu kapatın deneyin derim.
Türk telekom kullanıyorum, nereden yapacağımı tarif edebilir misin

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Türk telekom kullanıyorum, nereden yapacağımı tarif edebilir misin
türk telekom online işlemler uygulamasını indirin. Mobil kısmından giriş yapın. Üst tarafdaki seçeneklerden Daha fazlayı seçin. Çıkan menülerde "Güvenli İnternet İşlemleri"'ne girin Güvenli İnternet İstemiyorum seçeneğini seçin ve onaylayın. Bir de bu şekilde deneyin sorun çözülür diye düşünüyorum.

krpnrmstf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
14
peki bu ne anlama geliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
peki bu ne anlama geliyor
TTNET 'in beyaz ve kara listeleri mevcut, çocuk ve aile moduna özel. Tüm sınırlamaların kalkacak demek istiyor. Erişim engeli yapmayacak TTNET. Sadece BTK'nın erişim engelleri uygulanacak hattınızda.

krpnrmstf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
14
TTNET 'in beyaz ve kara listeleri mevcut, çocuk ve aile moduna özel. Tüm sınırlamaların kalkacak demek istiyor. Erişim engeli yapmayacak TTNET. Sadece BTK'nın erişim engelleri uygulanacak hattınızda.
Teşekkür ederim hücreselde deneyim görücez düzeldiğini peki şu sorunu çözebilir miyiz

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Teşekkür ederim hücreselde deneyim görücez düzeldiğini peki şu sorunu çözebilir miyiz
Cihaza ilk hat taktığınızda Xiaomi servisine 1tl civarı bir ücretle onaylama sms'i atıyor. Hattınızda tl olmadığı için kesinti yapamamış gibi görünüyor.
İsterseniz Ayarlar- mi hesabı- mi cloud ' a girip cihazımı bulu kapatabilirsiniz.

Üst Alt