Yardım whatsapp bildirim sorunu

holycow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bera
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
merhaba, mi band 5 redmi note 9s telefonumda whatsapp bildirimi haricinde tüm bildirimleri gösteriyor. tüm izinleri de verdim diğer bildirimlerde problem yok. eşleştirmeyi sonlandırıp başka telefonda denediğimde whatsapp bildirimleri gözüküyor. sorunu nasıl çözebilirim?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Mi Fit uygulamasına girin Profil /mi band 5 /uygulama uyarıları /uyarı gönderilecek uygulamalar arasında arasında whatsapp yoksa uygulamaları yönet diyerek ekleme yapabilirsiniz.

holycow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bera
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
Mi Fit uygulamasına girin Profil /mi band 5 /uygulama uyarıları /uyarı gönderilecek uygulamalar arasında arasında whatsapp yoksa uygulamaları yönet diyerek ekleme yapabilirsiniz.
sorun orada zaten oradan ayarlı olmasına rağmen gelmiyor. mesela telegram mesajları saniyesinde gelirken whatsapp gelmiyor. whatsapp'ı da silip baştan kurdum bir şey değişmedi.

onurkkkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi note9s
Konular
1
merhaba, aynı problemi bende yaşıyorum cihazım redmi note9s cihazı 2 hafta önce sıfır aldım ama bu bildirim gelmeme problemini bende yaşıyorum ve ekran kilitli iken hiç bir şekilde gelmiyor bildirim ( bütün bildirim ayarları aktif gerek uygulama gerek telefon ayarları kısmı ve pil senk. kısıtlama yok seçeneğinde )

holycow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bera
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
merhaba, aynı problemi bende yaşıyorum cihazım redmi note9s cihazı 2 hafta önce sıfır aldım ama bu bildirim gelmeme problemini bende yaşıyorum ve ekran kilitli iken hiç bir şekilde gelmiyor bildirim ( bütün bildirim ayarları aktif gerek uygulama gerek telefon ayarları kısmı ve pil senk. kısıtlama yok seçeneğinde )
android 10'la alakalı bir problem de olabilir modelle de, sebebini anlayamadım. iade edeceğim bilekliği.

holycow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bera
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
çözümü buldum. uygulama kilidinden whatsapp için 'içeriği gizle' yi kapatın. bende sorun çözüldü.

onurkkkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi note9s
Konular
1
merhaba bende uygulama kilidi zaten kapalı ve sorunum devam etmekte.

Üst Alt