Yardım Whatsapp Bildirim Gelmiyor

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
merhaba arkadaşlar, cihazımda 10.2.3 global stable yüklü. yaklaşık 1 hafta önce fastboot ile 10.3 den 10.2.3 e döndüm. acaba bundan mı kaynaklı çözemedim fakat tüm bildirim ayarlamalarını yapmama rağmen whatsappta bildirimler gelmiyor ve çıldırmak üzereyim :D otomatik başlatma, izinler, bildirimlerdeki ayarlamalar hepsini yaptım. çözümünü bilen bir cengaver var mıdır?

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Çözdünüz mu?

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Çözebilirseniz eğer arkadaşlara da söyleyin, aynı sorunu yaşayan olursa faydalansınlar.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
WhatsApp bildirimleri için yapılacak işlemler...

1.Ayarlar/Bildirimler ve durum çubuğu/Uygulama bildirimleri/ WahatsApp/Bildirimleri göster
2.Ayarlar/İzinler/diğer izinler/whatsApp/Kilit ekranında göster
3.Ayarlar/Kilit ekranı ve şifre/gelişmiş ayarlar/Kilit ekranında/tüm bildirimleri ve içeriğini göster
Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Problem çözülmüştür.

Oyla:

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
WhatsApp bildirimleri için yapılacak işlemler...

1.Ayarlar/Bildirimler ve durum çubuğu/Uygulama bildirimleri/ WahatsApp/Bildirimleri göster
2.Ayarlar/İzinler/diğer izinler/whatsApp/Kilit ekranında göster
3.Ayarlar/Kilit ekranı ve şifre/gelişmiş ayarlar/Kilit ekranında/tüm bildirimleri ve içeriğini göster
Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Problem çözülmüştür.
Hocam bunları zaten yapmıştım ama anlamsız bir şekilde kendiliğinden çözüldü. Herkese teşekkür ederim

Oyla:

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Arkadaşlar merhaba, WhatsApp bildirimleri normal geliyordu, sadece mobil veride iken gelmiyordu, yıllar önce veri tasarrufu için öyle ayarlamıştım sanırım. Neyse, geçenlerde mobil veride ikende bildirim gelsin diye biraz kurcaladım ve çalışan sistemi bozdum, şimdi hiçbir şekilde WhatsApp bildirimleri gelmiyor. Bu konuda yazan ya da aklıma gelen her şeyi yaptım. Telefon Redmi3 ve yazılımı aşağıdaki ss de göründüğü gibi. 3 gündür uğraşıyorum, WhatsApp kaldırıp yeniden kurdum yine gelmiyor bildirimler taki WhatsApp uygulama sını açana kadar.

Ek: Mobilden bir türlü SS ekleyemedim,

cihaz redmi 3
android 5.1.1
miui 8.3 / 7.4.13 beta (xiaomi.eu)

Oyla:

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Arkadaşlar merhaba, WhatsApp bildirimleri normal geliyordu, sadece mobil veride iken gelmiyordu, yıllar önce veri tasarrufu için öyle ayarlamıştım sanırım. Neyse, geçenlerde mobil veride ikende bildirim gelsin diye biraz kurcaladım ve çalışan sistemi bozdum, şimdi hiçbir şekilde WhatsApp bildirimleri gelmiyor. Bu konuda yazan ya da aklıma gelen her şeyi yaptım. Telefon Redmi3 ve yazılımı aşağıdaki ss de göründüğü gibi. 3 gündür uğraşıyorum, WhatsApp kaldırıp yeniden kurdum yine gelmiyor bildirimler taki WhatsApp uygulama sını açana kadar.

Ek: Mobilden bir türlü SS ekleyemedim,

cihaz redmi 3
android 5.1.1
miui 8.3 / 7.4.13 beta (xiaomi.eu)
Hocam benim telefonda tekrardan problem yaşamaya başladım fakat sadece evde wifi bağlıyken bildirim gelmiyor. Mobil verideyken bildirimler geliyor. Uydunet Infınity 401 modem kullanıyoruz. Bendeki uygulama ayarlarını SS olarak yüklüyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-25-21-53-32-868_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-04-25-21-53-32-868_com.android.settings.png
    129,9 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2019-04-25-21-53-53-975_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-04-25-21-53-53-975_com.android.settings.png
    87,9 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2019-04-25-21-54-12-180_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-04-25-21-54-12-180_com.miui.securitycenter.png
    107,9 KB · Görüntüleme: 21
Oyla:

Okincepe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Jes
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Hocam benim telefonda tekrardan problem yaşamaya başladım fakat sadece evde wifi bağlıyken bildirim gelmiyor. Mobil verideyken bildirimler geliyor. Uydunet Infınity 401 modem kullanıyoruz. Bendeki uygulama ayarlarını SS olarak yüklüyorum.
Hocam whatsapp komple kaldırıp tekrardan google Play üzerinden kurmayı denediniz mi? Daha sonrasında otomatik başlatma ve kilit ekranında göster izinleri ayarlayın düzelmesi gerek bende de aynı sorun vardı.

Oyla:

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Hocam whatsapp komple kaldırıp tekrardan google Play üzerinden kurmayı denediniz mi? Daha sonrasında otomatik başlatma ve kilit ekranında göster izinleri ayarlayın düzelmesi gerek bende de aynı sorun vardı.
Hepsini yaptım hocam. Abimde mate 20 lite var onda da aynı problem mevcut. Kullandığımız modemle android arasındaki bir uyumsuzluk sanırım. Yeni güncellemeyi sırf bu sebepten dört gözle bekliyorum.

Oyla:

Pusat23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
3
Arkadaşlar merhaba mi8 lite kullanicisiyim.
Gmail ime sadece wifi ile bağlanırken bildirim mail geliyor.bunun bir çözümü var mı?
Tüm ayarlar yapılı olmasina rağmen

Oyla:
Üst Alt