Uygulama WhatsApp Base 2.22.24.27 | Sade Plus Mod !

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

WhatsApp Base 2.22.24.27 | Sade Plus Mod !

Evet arkadaşlar yeni bir whatsapp plus mod ile karşınızdayım şuan yeni kullanmaya başladım ve şimdilik gayet iyi. Uyguluma hakkında diğerlerinden tek farkı orjinal uygulama üzerine sadece bir kaç özellik eklenmiş sade olarak bırakılmış. Özelleştirme ile uğraşmak istemeyen için
10 numara ayrıca plus mod olduğunu anlamak bile çok zor.

Orjinal sürüm açılışı ve bu şekilde kullanabilecek bir arayüzü mevcut olduğu için :D

WhatsApp Plus Özellikleri;
  • Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve benzeri her şeyi gizleyebilirsiniz.
  • Çevrimdışı Mod : Çevrimdışı Mod ile whatsappta olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz.
  • Sürekli Çevrimiçi Mod : Sürekli Çevrimiçi Modu ile Whatsapp’tan çıktığınızda (arka planda açık olması gerekiyor) 15 dakikalığına çevrimiçi gözükürsünüz.
  • Sohbet Kilitleme : Sohbetlerinize pin kilidi koyabilirsiniz.
  • Daha fazlası : Daha sizi bekleyen onlarca özellik var. Şaka değil, gerçekten.
2.22.24.27'deki sürüm değişiklikleri:
  • Artık Aramalar sekmesinden WA aramanız için bir bağlantı oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Artık bir gruptan ayrıldığınızda yalnızca yöneticiler bilgilendirilecek
  • Grup yöneticileri artık başkalarının mesajlarını herkes adına silebilir. Tüm katılımcılar onu kimin sildiğini görebilir.
  • Artık Durum Tepkilerini kullanarak bir Durum gönderisine kolayca tepki verebilirsiniz.
  • "Benim adıma sil" işlemini birkaç saniyeliğine geri alabilirsiniz.

Ayarlar resimlerde görüldüğü gibidir, orjinal sürümmüş gibi plus versiyon kullanıyorsunuz. giggle~~
Not: Yakın zamanda sohbet konusunda bir sorun yaşadım ve mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldım. Yakın bir araştırma sonucunda bu sürümü kurdum ve şimdiden işimi fazlasıyla görüyor. Bazı arkadaşlar da sohbet konusunda sorun yaşıyor bunu denesinler büyük ihtimalle sorunu çözülecektir.
Sohbet yedeklerini almayı unutmayın!! wait~~

Diğer konuya buradan ulaşabilirsiniz;

Ekli dosyalar

• 3 Nokta.jpg
    3 Nokta.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 80
  • Gizlilik Seçenekleri.jpg
    Gizlilik Seçenekleri.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Sürümü yükledim ama yedekleri alamadım. Google drive hem bağlanmıyor, hemde drive yedekleri geri yüklenmiyor

Arkadaşlar plus da yapmamıştım doysa ismi degisikti

Az önce orjinal sürümü kaldırdım klasörü yedeklemistim. Yedegi geri yükledim, yedeği buldu ve yükledi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

bensen63

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
network mikrotik
Konular
44
Çevrim dışı modu nasıl ayarlıyacağım tek tık işareti oluyor mu

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Sürümü yükledim ama yedekleri alamadım. Google drive hem bağlanmıyor, hemde drive yedekleri geri yüklenmiyor

Az önce orjinal sürümü kaldırdım klasörü yedeklemistim. Yedegi geri yükledim, yedeği buldu ve yükledi.

Her zaman söylüyorum plus sürümlerde drive çalışmaz. Orijinal dosya üzerine işlem yapıldığından buna izin verilmiyor ayrıca izin verildiği taktirde ban yersiniz.
Çevrim dışı modu nasıl ayarlıyacağım tek tık işareti oluyor mu
Sürüm daha yeni translate yaparak bakabilirsiniz ayrıca tek tik işareti mesajların geç gelmesi ile ilgili sorunlar çıkarabilir

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1

Nasıl yaptınız? İstanbul'da misiniz hocam yanıniza gelsem benim tele de yapar mısınız?

floraolivia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edward
Cihazım
Redmi 6
Konular
0
Daha birçok özelliğin keyfini çıkarmak için cihazınızda WhatsApp Aero uygulamasını kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Daha birçok özelliğin keyfini çıkarmak için cihazınızda WhatsApp Aero uygulamasını kullanabilirsiniz.
Öncelikle konuyu bir araştırın zaten forumda mevcut, ayrıca farklı olarak bir çok uygulama var ben kullandığım plus sürümlerini paylaşıyorum. Unutmadan hepsinde özellikler aynı Aero farklı bir uygulama değil yazdığınız konuyu iyi okuyun ondan sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca başka siteye yönlendirilmesi yasak hocam yorumu düzeltirseniz sevinirim. İyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
beta sürümü bu kararlığı nasıl?