Yardım WHATSAPP ARKA KAMERASI YEŞİL ÇEKİYOR

msgldavut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DAVUT
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
5
Bugün telefonumu son yayınlanan 9.6.13 beta rom güncellemesi yaptım ve böyle bir sıkıntı yaşandı.

Normal kamera
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Wp kamerası
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

msgldavut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DAVUT
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
5
Oncelikle cihazin rootlu olmasi gerekiyor Es dosya yöneticisi kullanarak root gezgini secenegini aktiflestirin sonrasinda kök dizine ulasin system klasörü kopyalayıp değiştir demeniz yeterli
Wp kamerası düzeldi ama şimdi de gcam durduruldu hatası veriyor full.

Son düzenleme:
Oyla:

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Wp kamerası düzeldi ama şimdi de gcam durduruldu hatası veriyor full.

Hocam google kamera kullanmamaniz lazim yeşil çekme sebebi cam2api yani google kamerayi kullanmanizdir. Redmi 5 plusda stabil çalışan gcam sürümü yok zaten mi 9 kullaniyor olsaniz gcam dan verim alirsiniz ama tabiki kullanıcı olarak secim sizin eğer tekrar kullanmak istiyorsaniz Google kamerayı yukarda yazmis oldugum build prop dosyaniza editör yardimiyla persist.camera.HAL3.enabled=0 satırlarını ekleyiniz fakat yeşil cekim sorunu devam edecektir iyi forumlar

Oyla:

msgldavut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DAVUT
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
5
Hocam google kamera kullanmamaniz lazim yeşil çekme sebebi cam2api yani google kamerayi kullanmanizdir. Redmi 5 plusda stabil çalışan gcam sürümü yok zaten mi 9 kullaniyor olsaniz gcam dan verim alirsiniz ama tabiki kullanıcı olarak secim sizin eğer tekrar kullanmak istiyorsaniz Google kamerayı yukarda yazmis oldugum build prop dosyaniza editör yardimiyla persist.camera.HAL3.enabled=0 satırlarını ekleyiniz fakat yeşil cekim sorunu devam edecektir iyi forumlar
Teşekkürler hocam o zaman gcam vazgeçiyorum.

Oyla:
Üst Alt