Yardım WhatsApp arama bildirimi gelmiyor

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Arkadaşlar merhaba. WhatsApp uygulamasında arama geldiğinde bildirim gösterilmiyor. Yalnız uygulamaya girdikten sonra arama ekranına gelip cevaplaya biliyorum. Uygulamaya girmediğim sürece aramanı göremiyorum.. Bunun bir çözümü varmıdır? Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Uygulamaya basılı tutup, uygulama bilgisinden pil kısmında tasarrufu, "Kısıtlama yok" veya "MIUI pil tasarrufu" seçin.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bildirim çubuğunu kontrol edin, senkronizasyon ayarı kapalıysa aktif edin.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Her şey aktiv halde ((
Sorun MIUI arayüzü. Ben de yaşıyordum bu sorunu. MİUİ 12.5 kullanıyorsanız normal. Ben eski Mi 10 cihazımda Android 10-li MİUİ 11 kurdum tüm sorunlar çözüldü. Mesajlar peki geliyor mu? Yani tam zamanlı olarak? Yoksa mesajlar da mı öyle mi? Bende mesela MİUİ arayüzü uygulamayi arkaplanda fazla tutmuyordu diye arama bildirimleri mesajlar ancak uygulamaya girdiyimde geliyordu.

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Sorun MIUI arayüzü. Ben de yaşıyordum bu sorunu. MİUİ 12.5 kullanıyorsanız normal. Ben eski Mi 10 cihazımda Android 10-li MİUİ 11 kurdum tüm sorunlar çözüldü. Mesajlar peki geliyor mu? Yani tam zamanlı olarak? Yoksa mesajlar da mı öyle mi? Bende mesela MİUİ arayüzü uygulamayi arkaplanda fazla tutmuyordu diye arama bildirimleri mesajlar ancak uygulamaya girdiyimde geliyordu.
Yok hocam diğer bildirimler tam zamanlı olarak geliyor, bi problem yok. Problem yalnız aramalarda böyle değildi. 1 haftadır böyle oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-05-18-10-28-785_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-08-05-18-10-28-785_com.android.settings.jpg
    244,3 KB · Görüntüleme: 8

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Yok hocam diğer bildirimler tam zamanlı olarak geliyor, bi problem yok. Problem yalnız aramalarda böyle değildi. 1 haftadır böyle oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
bildirimler kapalıysa gözükmüyor. Kontrol ettiniz mi

Üst Alt