Yardım WhatsApp açılmıyor

• Konbuyu başlatan Alaka
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 669

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. Telefonum da ikinci alandaki WhatsApp ekran simgesinden açılmıyor. Anca biri bana yazarsa gelen mesaj üzerinden açılıyor ya da Google playde uygulamayı aç deyince açıyor. İlk bölümde sorun yok ikinci bölümde sadece oluyor. Sildim önbelleği temizledim tekrar yükledim ama yine durum aynı. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Arkadaşlar merhaba. Telefonum da ikinci alandaki WhatsApp ekran simgesinden açılmıyor. Anca biri bana yazarsa gelen mesaj üzerinden açılıyor ya da Google playde uygulamayı aç deyince açıyor. İlk bölümde sorun yok ikinci bölümde sadece oluyor. Sildim önbelleği temizledim tekrar yükledim ama yine durum aynı. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?
Hocam 1. ve 2. bölümde aynı telefon numarası ile mi kullanıyorsunuz whatsapp ı?

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
hocam özel özelliklerden ikinci alan/verileri taşı/Uygulama ayarları/WhatsApp/her iki alanda da uygula yapın

Üst Alt