Bilgisayar WebAnimator GO Ücretsiz Yasal Lisanslı

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

WebAnimator GO ile 1 dakikada animasyonlar oluşturun!

WebAnimator GO, yeni başlayanlar ve anında animasyonlar, ürün sunumları ve slayt gösterileri oluşturmaya başlamak isteyen sıradan kullanıcılar için adım adım temel bir araç takımıdır.

Web sitelerinde, çevrimiçi mağazalarda ve sosyal ağlarda anında gifler ve animasyonlar oluşturmaya başlamak için yeni başlayanlar için adım adım HTML5 animasyon araç seti.

WebAnimator GO'nun Ana Özellikleri:

HTML5'te web animasyonları oluşturur
Tamamen özelleştirilebilen kullanıma hazır şablonlar içerir
WebAnimator Şablon Koleksiyonu 1 dahil
Adım adım fonksiyonlar
Ana tarayıcılarda ve cihazlarda iyi çalışır
WebAnimator Standard ve Plus'ta Dışa Aktarma
WebSite X5 ile uyumlu
Çevrimiçi içeriğinizi hedef kitleniz ve müşterileriniz için daha ilginç tutmanın akıllıca bir yolunu mu arıyorsunuz?

HTML5 ile çarpıcı animasyonlar yapmak isteyen yeni başlayanlar ve sıradan kullanıcılar için temel 3 adımlı animasyon araç seti WebAnimator Go ile oluşturmaya başlayın. Kullanıma hazır harika ön ayar koleksiyonuyla GO, web siteniz ve çevrimiçi kişisel projeleriniz için saniyeler içinde harika gifler, afişler, ürün sunumları ve slayt gösterileri oluşturabilmeniz için zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olur. Yerleşik etkileşimli efektleri kullanarak, kodlamaya veya tasarım becerilerine sahip olmanıza gerek kalmadan içeriğe hayat vereceksiniz. Metin geçişleri, kaydırıcılar ve kayan resimler, içeriğinizi renklendirecek araçlardan yalnızca birkaçıdır.

WebAnimator ailesinin diğer üyeleri gibi GO da güçlü bir kendin yap yazılımıdır.

Ayrıca kreasyonlarınız bilgisayarınızda güvenle saklandığından, istediğiniz zaman işinize geri dönebilirsiniz. Bu yüzden çevrimiçi projelerinizin stresini üzerinizden atın ve sevdiğiniz insanlar tarafından tam olarak fark edilme potansiyelinizi açığa çıkarın. Oluşturduğunuz tüm içerik, masaüstü bilgisayarlardan iPhone® ve iPad® veya akıllı telefonlar ve tabletlere kadar her cihazda eşit derecede güzeldir. WebAnimator GO animasyonları ve etkileşimli nesneler her modern tarayıcıda harika görünür.

İndirme Linkleri:

Serial Kod:

WEBANIMATORGO-ANIMATION2022EN

Şartlar ve koşullar
Bu, ticari veya ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
Aynı ana sürüm için ücretsiz güncellemeler alırsınız
Ücretsiz teknik destek alırsınız
Bu hediye sona ermeden önce lisans anahtarını kullanmalısınız
yeniden satılamaz

Üst Alt