Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 17.08.2024

Mania33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musti
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Merhabalar hocam konuya hakim birisinden yardım alabilir miyim , cihazım redmi note 12 pro 5g(ruby) imei işlemini kendim dftpro üzerinden sorunsuz hallettim fakat bootloader kilidini açmadan önce sorunsuz çalışan whatsapp hesabım şuan maalesef resmi olmayan sürüm hatası veriyor , başka bootloader kilidi açılmış cihazlardanda giriş yapamıyorum sadece işlem yapılmayan bootloader kilidi kapalı cihazlarda WhatsApp hesabıma girebiliyorum , cihazımda root yok şuan ama root atıp sizin söylediğiniz modülleri kurarsam sorunum çözülür mü acaba , cihazım şuan sertifikalı değil diyor Play'de , sanırım bu yüzden WhatsApp sorun yaşatıyor , cevabınızı ivedi bir şekilde bekliyorum , kolay gelsin :)

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Merhabalar hocam konuya hakim birisinden yardım alabilir miyim , cihazım redmi note 12 pro 5g(ruby) imei işlemini kendim dftpro üzerinden sorunsuz hallettim fakat bootloader kilidini açmadan önce sorunsuz çalışan whatsapp hesabım şuan maalesef resmi olmayan sürüm hatası veriyor , başka bootloader kilidi açılmış cihazlardanda giriş yapamıyorum sadece işlem yapılmayan bootloader kilidi kapalı cihazlarda WhatsApp hesabıma girebiliyorum , cihazımda root yok şuan ama root atıp sizin söylediğiniz modülleri kurarsam sorunum çözülür mü acaba , cihazım şuan sertifikalı değil diyor Play'de , sanırım bu yüzden WhatsApp sorun yaşatıyor , cevabınızı ivedi bir şekilde bekliyorum , kolay gelsin :)
Evet hocam playstore sertifikalı olmadığından WhatsApp uygulaması orjinalliğini doğruyalamadığından giriş yapamıyorsunuz. Gerekli modülleri kurup playstore verileri silip tekrar deneyin.

Mania33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musti
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Evet hocam playstore sertifikalı olmadığından WhatsApp uygulaması orjinalliğini doğruyalamadığından giriş yapamıyorsunuz. Gerekli modülleri kurup playstore verileri silip tekrar deneyin.
Modüllerin isimlerini tek tek yazar mısınız hocam ?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Modüllerin isimlerini tek tek yazar mısınız hocam ?
Wa Enhancer Güncellemeleri ve İpuçları

Resmi olmayan WhatsApp sorununu aşmak için ne gerekiyor? Sadece iki şey, Play Integrity'de "Device "ı geçmek (chiteman modülünü kullanın)
ve Bootloader yerel sertifika testini geçmek.(Bootloader Spoofer lsposed modülünü kullanın)​
Kernelsu, magisk veya apatch aracılığıyla modül olarak yükleyin
Lsposed'i yükleyin, ardından apk'yi cep telefonunuza yükleyin ve lsposed'i açın ve bu modül için Whatsapp'ı seçin

Mania33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musti
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Hocam Allah razı olsun sorunum çözüldü 🙏
Bir sorunum daha var ve tüm telefonlardan bu sorunu görüyorum, playstoreda uygulama yada mağaza içi birşey satın alamıyorum ülke hatası veriyor , herşeyi denedim ama bu sorunu çözemedim , Google ile irtibat kurdum birşey yapamıyoruz dediler , bu sorunun bir çözümü var mıdır bildiğiniz?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Hocam Allah razı olsun sorunum çözüldü 🙏
Bir sorunum daha var ve tüm telefonlardan bu sorunu görüyorum, playstoreda uygulama yada mağaza içi birşey satın alamıyorum ülke hatası veriyor , herşeyi denedim ama bu sorunu çözemedim , Google ile irtibat kurdum birşey yapamıyoruz dediler , bu sorunun bir çözümü var mıdır bildiğiniz?
Google play'den Hesap ve cihaz tercihlerini gözden geçirmeyi deneyin onun dışında bir bilgim yok maalesef.

Üst Alt