Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 08.09.2024

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Bahsettiğiniz modülleri kurmadım açıkçası ne işe yaradığını da bilmiyorum. Bi tek wa ve lposed kurulu. Pil tasarruf modu kapalı hocam. Google Play sertifikalı bunula ilgiliyse.
Sorunlar cihazdan cihaza fark ediyor bende böyle bir sorun olmadı, yedek almak için swift backup deneyebilirsiniz.

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurdunuz mu ? Ayrıca pil tasarruf modunu kapatıp tekrar deneyin.

Bootloader kilidiniz açık ise root ile LSPosed, Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurmanız gerekiyor çünkü play store lisans için gerekli.
WaEnhancer modülün amacı WhatsApp uygulamasına plus özellikleri kazandırıyor olması ve isteğe bağlı tercih sizin.
Hocam ben lsposed vs. hepsini hallettim zaten resmi whatsapp ile ilgili sorunum yok. Sadece merak ettiğim uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsam ya da ne bileyim memnun kalmazsam uygulamayı deaktif ettiğimde ya da kaldırdığımda whatsapp'ı kaldırıp yeniden kurmak gerekir mi tek merak ettiğim bu.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Hocam ben lsposed vs. hepsini hallettim zaten resmi whatsapp ile ilgili sorunum yok. Sadece merak ettiğim uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsam ya da ne bileyim memnun kalmazsam uygulamayı deaktif ettiğimde ya da kaldırdığımda whatsapp'ı kaldırıp yeniden kurmak gerekir mi tek merak ettiğim bu.
WaEnhancer modülü orijinal üzerine modifiye eder ve devre dışı bıraktığınız da eski haline döner WhatsApp'ı kaldırmanıza gerek yok.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Sorunlar cihazdan cihaza fark ediyor bende böyle bir sorun olmadı, yedek almak için swift backup deneyebilirsiniz.
Denedim bi kaç şey olmadı, bende çözümü şimdilik wa yı pasifleştirip yedek akıp tekrardan aktifleştirerek hallettim. Teşekkürler ederim.

Üst Alt