Diğer Vowifi Özelliğini Aktif Etme

mesudkas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
Bende uçak modunda çalıştı.cihazım redmi note 7 global 10.3.6 son sürüm yani.teşekkürler.ha bu arada vowifi ayarlarından ağ tercihini wifi yapın.

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim mi 8 global son güncelleme yüklü 10.3.3. ama hala böyle yazıyor ve arama yapmıyor

ykaptan41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
Redmi note7
Konular
2
redmi note 7 de aktif görünüyor ama telekom ile görüşme olmuyor ncak vodafon ile görüşme olabiliyor denediğimde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-22-03-41-41-210_com.android.phone.png
    Screenshot_2019-07-22-03-41-41-210_com.android.phone.png
    156 KB · Görüntüleme: 137

gokhancicek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan çiçek
Cihazım
mi8 ud (pro)
Konular
0
Selam
*#*#869434#*#* girdiğinizde disable yazdığında aktif oluyor. Sonra sim kart özelliğine girdiğinizde vowifi aç kapa özelliği aktif oluyor. Birde Turkcell niye çalışmıyor onu diyeyim. Xiaomi nin turkcell ile konuşarak listeye telefonlarını ekletmesi gerekmekteymiş. ( Turkcell ile görüştüm ) Tüm durum bu yani Xiaomi telefonların öncelikle operatörlerin listesine dahil olması lazım.

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Benim telefon çin versiyon mi8, eu stabil rom yüklü 10.3.5 hattım vodafone faturalı, yeni geçtim dolayısıyla hattı ilk kez taktım telefona. Bahsedilen kodlardan volte ve vowifi'yi sim kart menüsündeki ayarlara getirttim. Volte otomatik açıldı ancak vowifi başta olmadı. Daha sonra bir mesajda gördüğüm üzere telefonu uçak moduna aldım. Wifi'yi açtım, ayarlarda toplam hafızaya 3-5 kez tıklayınca açılan yerden hücresel frekans gücünü kapalıdan açık konumuna getirdim. Bir iki kez çekiyorum geri atıyor ondan sonra açıkta kalıyor. Yarım dk kadar bekledim. Sonra sıkıntısız wifi aracılığıyla sesli görüşme yaptım. Yukarda bildirim çubuğunda herhangi bir vowifi simgesi çıkmıyor, boşa beklemeyin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-19-12-41-49-580_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-19-12-41-49-580_com.android.settings.png
    116,8 KB · Görüntüleme: 145
  • Screenshot_2019-08-19-12-41-42-407_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-19-12-41-42-407_com.android.settings.png
    270,1 KB · Görüntüleme: 137

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Benim telefon çin versiyon mi8, eu stabil rom yüklü 10.3.5 hattım vodafone faturalı, yeni geçtim dolayısıyla hattı ilk kez taktım telefona. Bahsedilen kodlardan volte ve vowifi'yi sim kart menüsündeki ayarlara getirttim. Volte otomatik açıldı ancak vowifi başta olmadı. Daha sonra bir mesajda gördüğüm üzere telefonu uçak moduna aldım. Wifi'yi açtım, ayarlarda toplam hafızaya 3-5 kez tıklayınca açılan yerden hücresel frekans gücünü kapalıdan açık konumuna getirdim. Bir iki kez çekiyorum geri atıyor ondan sonra açıkta kalıyor. Yarım dk kadar bekledim. Sonra sıkıntısız wifi aracılığıyla sesli görüşme yaptım. Yukarda bildirim çubuğunda herhangi bir vowifi simgesi çıkmıyor, boşa beklemeyin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ben de bu şekilde açık yapıyorum ve arama yapıyor. ama bir süre sonra mobil radyo gücü yani sizdeki hücresel frekans gücü açık iken kapalı hale geçiyor ve arama yapmıyor. Tekrar aynı yere girip açık hale getirmek gerekiyor. Sanırım yazılımsal bir olay

Son düzenleme:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Benim mi5s de bu kodu girdiğimde neden çıkmıyor acaba miui 8.5 kullanıyorum. Ondan olabilirmi

Üst Alt