Yardım Volte'yi ortaya çıkarma ve kapama [SMS Sorunu İle İlgili]

buurakyldzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak YILDIZ
Cihazım
Mi 5s 3/64
Konular
1
Merhaba, önceki sürümlerde volte ayarlarda gözüküyordu, etkindi, açılıp kapatılabiliyordu, şu anki sürümde mevcut değil, 9.6.1.0

Telefonda sms sorunum var, mesajlar çok geç gidiyor, gitmiyor, sonradan yazdıklarım önceden yazdıklarım ulaşmadan iletiliyor vs. Bi yerde volte kapatınca sorunun düzeldiğini söyleyen var. Bu yöntemi denemek istiyorum ama volte bulamıyorum, Hindistan ve hong kong yapınca da gözükmüyor

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Merhaba hocam
*#*#86583#*#* arama ekranına şu kodu girerek denermisiniz acaba

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ayarlara girdiğin de volte seçeneği gelmiş olacak

Oyla:

buurakyldzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak YILDIZ
Cihazım
Mi 5s 3/64
Konular
1
86583 kodunu girince volte seçeneği gelmese bile kapanmış olabilir. arama yaptığınızda 4g'den 3g'ye düşüyorsa volte kapalıdır, kontrol edebilirmisiniz.
Dediğiniz gibi 3g ye düşüyor, volte ile ilgili değil o zaman sms sorunu, sorun hakkında bir fikriniz var mı ?

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Dediğiniz gibi 3g ye düşüyor, volte ile ilgili değil o zaman sms sorunu, sorun hakkında bir fikriniz var mı ?
sim kartınızı başka bir telefona takıp denediniz mi, aynı problemler oluşuyor mu? eğer öyleyse hatta problem var demektir. alternatif olarak başka bir sms programı indirip deneyebilirsiniz, o programda da aynı sıkıntılar olursa cihazda problem olabilir. sms uygulaması ayarlarını kurcalamanızda fayda olabilir.

Oyla:

buurakyldzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak YILDIZ
Cihazım
Mi 5s 3/64
Konular
1
sim kartınızı başka bir telefona takıp denediniz mi, aynı problemler oluşuyor mu? eğer öyleyse hatta problem var demektir. alternatif olarak başka bir sms programı indirip deneyebilirsiniz, o programda da aynı sıkıntılar olursa cihazda problem olabilir. sms uygulaması ayarlarını kurcalamanızda fayda olabilir.

Diğer telefonlarda sorun yok, bu sorun yüzüne telefonu değistirmeyi bile düşündüm artık. Sms ayarlarıyla da çok uğraştım, yoğunluk sebebiyle diyorlar farklı şehirlerde de deneyimledim yine aynı. Tüm sms uygulamalarında da aynı sorun.

Oyla:
Üst Alt